Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Írországban népszavazással megszavazták a melegházasságról szóló törvény elfogadását?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok pusztán, hogy helyesnek tartjátok-e...
2015. máj. 25. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végre ez lett a nyolcadik:

[link]

2015. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Nem ott élek és nem akarok házasságot kötni se nővel, se férfival.
2015. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kivégzik?? Pont, hogy elfogadják. Megszavaztak, hogy a melegek is házasodhatnak...Ezek utan ugyebar gyereket is fogadhatnak örökbe stb. Ez nem éppen kivegzés...
2015. máj. 25. 12:18
 4/20 A kérdező kommentje:
Természetesen, akit nem érdekel, az ne válaszoljon :)
2015. máj. 25. 12:19
 5/20 anonim ***** válasza:
A melegházasság megítélése elég vitatott, szerintem helyes, hogy megkérdezték a nép véleményét, demokratikusan, népszavazáson döntöttek róla és nem felülről vagy külső erők kényszerítik rá egy államra. Ezt minden nemzetnek magának kell eldönteni.
2015. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért népszavazással döntöttek róla, mert másként nem lehetett, ugyanis az ír alkotmány ezt szabályozza. Szóval, ha akarták volna se tudták volna kihagyni a népet.
2015. máj. 25. 12:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt pozitívnak gondolom, hogy népszavazáson dőlt el a kérdés és nem a parlamentben. Viszont én személy szerint nem támogatom, de a többség dönt ugye.
2015. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen ügydöntő népszavazáson azt hoznak ki, amit akarnak. Lásd Skócia elszakadása vagy Magyarország EU-csatlakozása...
2015. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy a többség döntött, de nem biztos, hogy a többségnek van igaza! Mellesleg még az is elképzelhető, hogy csalás történt.
2015. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy csalás történt, ugyanis Írországban rengeteg a meleg - annak ellenére, hogy bigott katolicizmus van. És rengetegen hazajöttek igennel szavazni, és vállalják is, hogy igennel szavaztak. Egyébként én sem támogatom. Az egy dolog, hogy el kell őket fogadni, de ezt nem keverném össze azzal, hogy tekintsük is ezt normálisnak, mert ez egyáltalán nem normális...
2015. máj. 25. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!