Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Előfordulhat, hogy egy új...

Előfordulhat, hogy egy új kormány visszaállítja a két év gyed és egy év gyes-t?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ezt mondják.
2010. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat.

Talán valamelyik 2060 körüli új kormány.

2010. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több munkahely lesz, de nagyon lecsökkennek a fizetések. Ezzel együtt lehet hogy visszaállítják, mert szükség lesz a gyerekekre, viszont azis lehet hogy csökkenteni fogják az összegét, illetve a nyugdíjat.
2010. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,így is nagyon bőkezű a magyar rendszer,sok uniós országban max. fél év és utána irány vissza dolgozni.
2010. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Más Uniós országokban egy férj igazán tud családfenntartó is lenni, ezért (van kinti ismerősöm) az ugyan igaz, hogy 3 hónapot ad a kormány de keres úgy a férj, hogy akár 3 évet is otthon tud maradni az anyuka. Nem jó helyre születtünk...Egyébként több, mint 10 éves folyamatos munkaviszonyom van tehát nem amiatt kérdezem, hogy csak megússzam a munkahely keresést és a "gyerek tartson el", ha értitek...
2010. febr. 25. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vállalj gyereket, ha fel bírod nevelni! Ez igaz mennyiségre való tekintettel is!:)
2010. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

"Nem jó helyre születtünk"


Akkor el lehet menni megmondta már gyurcsány apánk is.

Most mit nyafogsz akkor, mi a baj? Dolgozol nem?

2010. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem is a pénzzel van a bajom, csak azzal, hogy szeretném én hallani az első mondatait stb...Tehát jó volna ha 3 évig lehetnék vele itthon. Ennyi
2010. febr. 26. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Baszod, mások adójából?:) Tiszta cigány megközelítés!:)
2010. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mint mondtam 10 éve folyamatos a munkaviszonyom(mellesleg megjegyzem nem is minimálbérre vagyok bejelentve, hanem jó sok adót fizetek), a gyes pedig 28.000.- ft tehát nem a pénz miatt csakis a gyerekem miatt! Azt hiszem jogos a kérésem, hisz az elkövetkező 30 évet is végig fogom adózni!



És akik a parlamentből ellopják az általam fizetett adót az nem cigány megközelítés ugye?

2010. febr. 27. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!