Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet pereskedni ebben az...

Lehet pereskedni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A McDonalds-ban rendeltem egy szendvicset. Megkaptam, nekiláttam haraptam belőle párat és utána vettem észre hogy a külső részén kívül a hús gyakorlatilag teljesen nyers. Visszavittem, kaptam másikat, meg egy kártyát amivel ingyen ehetek ( nem tudom mikor lesz megint gusztusom oda menni...) Lényeg az, hogy beperelhetem őket ezért?

Ha ezért az alap esetért nem, akkor:

a szendvicsben marhahús volt amiben nagy valószínüséggel lehetnek férgek. És mivel nem sült át jól a hús, megfertőzhetett. Ha ez így lesz, akkor mehet perre a dolog?

Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljatok, és ne a mekit szidjátok, dícsérjétek, stb. Előre is köszönöm!


2010. febr. 21. 20:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Csak szegény minimálbérért dolgozó mekist rúgnák ki érte, mert rosszul rakta a húst a grillre, ha ezt akarod elérni, akkor perelj. Mást nem érsz el vele ugyanis...
2010. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!