Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi befolyásolja a minden...

Mi befolyásolja a minden napjainkat a szerzői jogok?

Figyelt kérdés
Az iskolába ezt a kérdést kaptam egy oldalt kéne írni de nincs semmi ötletem nem írtunk vázlatot hozzá és még nemis beszéltünk róla. Nincs min elindulnom és örülnék ha segítenétek.

2015. márc. 25. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Felvilágosítanál arról, hogy a kérdésedben most mi is az alany? A "mi" vagy "a szerzői jogok"?
2015. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szerzői jogok minket miben befolyásolnak a való életbe.
2015. márc. 25. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

...a való életbeN.


Egyébként pl. abban befolyásolna, hogy hiába sokszorosítanak valamit (pl egy könyvet) elektronikusan, nem férhetsz hozzá ingyen. A számítógépes programok esetében sem szabad másolgatni, bármilyen egyszerűenek is tűnik.

2015. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Befolyásolja egy olyan dolog, hogy ha úgy értelmezzük semmiben, mert eddig nem hallottam olyat aki azért nem töltött le valamit mert jujj szerzői jogok, ezt nem szabad.

Tehát ha a befolyásolás a kérdés, akkor egy nagy semmiben.


Ha elméletben nézzük, hogy miben, akkor már lehetne kisregényt írni.

2015. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!