Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 240 óra közmunkával mi lesz,...

240 óra közmunkával mi lesz, ha fellebbeztem?

Figyelt kérdés

Egy kisebb balhéba kerültem, de igazából nem csináltam semmit. A bíróság elfogult volt és a közfeladatot ellátó személyeket védte.


Rendkívül súlyosnak találom ezt a büntetést megalapozottság hiányában. De fellebbeztem.

Mit lehet ezzel csinálni?


Úgy tudom ha az egészségi állapotom úgy alakul, a végrehajthatósága megszűnhet, vagy ha elmegyek az országból elévül, nem?


2015. febr. 23. 14:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, arról meg ne is beszéljünk, hogy fellebbezés előtt 40 óra közmunkát mondtak, most 240 óra közmunkáról kaptam papírt.
2015. febr. 23. 14:25
 2/12 anonim ***** válasza:
"Egy kisebb balhéba kerültem, de igazából nem csináltam semmit." - hát akkor bizony Strasbourg, mert ilyen szemét ez a magyar bíróság
2015. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Strasbourg? Hát gondoltam rá.... De azt hogyan kell? Már most leadhatom?
2015. febr. 23. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
izé ... azt tudod mi a szarkazmus?
2015. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6 hétnyi árokkapálás... Ezért szerinted érdemes szarakodni? Ráadásul tedd a szívedre a kezed. Valóban ártatlan vagy és nem csináltál semmit?


Engem még soha nem ítéltek el (mivel nem vagyok balhés), szóval nem tudom, hogy neked hogy sikerült...

2015. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Valóban nem csináltam semmit. Rámugrottak az ellenőrök, hogy hamis a bérletem és mivel akkoriban még nagyon fiatal, határozatlan és vékony gyerek voltam, durván visszaéltek ezzel, és lefogtak, próbálták erővel elvenni az irataimat.


Végül, mivel tanultam önvédelmet, kiszabadultam a fogásból, de ezzel a fogásból való kiszabadulással fájdalmat okoztam az egyik ellenőrnek (nem volt látható nyoma, de azt mondták megütöttem)


Ebből lett ez.

És igen, nem csináltam semmit, a bérletem nem volt hamis.......


Most ezek után menjek el 6 hétre (???????) árkot kapálni?

2015. febr. 23. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
6: Hát, mondjuk ez egy érdekes helyzet. Lehet, hogy érdemes fellebbezni akkor, ha valóban erőszakkal fogtak le. Még fel is kéne őket jelenteni.
2015. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Feljelenthetem őket úgy, hogy folyamatban van a büntetőügy?
2015. febr. 23. 15:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert én megteszem, röhögve, egymásnak súgva tanúskodtak egymásnak az orkok.
2015. febr. 23. 15:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Másrészt nekem nincs tanúm, van egy olyan érzésem, hogy azért vannak ezek mindig 3-an 4-en, hogy legyen tanú.
2015. febr. 23. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!