Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fél év felfüggesztettet...

Fél év felfüggesztettet kaptam, de fellebbeztem, és most belenyugodnék, szarok bele. Mondhatom, hogy kérem az eredetei ítéletet?

Figyelt kérdés

#felebez #mégselebbez
2013. szept. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésből ítélve, súlyosbítottak.

Ez ilyen!

Ezért nem érdemes mindig fellebbezni..

-

Természetesen nem kérheted.

-

2013. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen..... Most már késő. A felfüggesztett miatt egyáltalán nem kell fellebbezni. Félévig jókisfiúnak kell lenni és ennyi. Olyan nehéz ez? Jó, mondjuk munkát így 100%, hogy nem lehet találni, evégett egyet kell, hogy értsek. Mondjuk lehet, hogy a lejárta után sem, mivel voltál már büntetve. Ebből a szempontból tényleg nagyon rossz. Bár persze attól függ a történet, hogy mit követett el az ember. Ha csak félévet kaptál, annyira durva nem lehetett, emberek vagyunk, hibázunk.
2013. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem volt másodfok, ki sincs tűzve, nem a munka miatt, csak unom már a várakozást és a feszültséget
2013. szept. 14. 06:11
 4/4 A kérdező kommentje:
ügyész elfogatta, csak én lebbentem fel
2013. szept. 19. 06:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!