Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezésnél miért...

Gyermekelhelyezésnél miért elfogultak a női bírók?

Figyelt kérdés
Két kisfiam gyermekelhelyezési perében,kértem az ideiglenes elhelyezést nálam.Mert anyuka rendszeresen veri a gyermekeket.Anyuka ezt a tárgyaláson elismerte,kiegészítve,hogy régebben sokkal többet bántalmazta őket.A bírónő elutasította kérésem,mert "nem látja bizonyítottnak,hogy a gyermekek bántalmazása megtörtént".Ezért az anyánál vannak ideiglenesen elhelyezve,aki azóta is veri. A gyermekjóléti szolgálat és a gyámügy nem tesz semmit,mert bírósági szakaszban van az ügy.Miért nem az eszükre,tényekre figyelnek?
2015. febr. 13. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze, fele-fele.

A végén még kiderül, h hímsoviniszták a bírók.

2015. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Közben megnézettem a papírokat jogász ismerösömmel.Ő is azt tanácsolta,hogy kérjek másik bírót,mert az iratokból egyértelműen bízonyítható az elfogultság. Elnézést a "kivételektől" nem szeretnék általánosítani.Köszönöm a hozzászólásokat.A STATISZTIKA érdekes dolog.Statisztika szerint Magyarországon már a 80-as években nem volt analfabéta ember,és nagyon nagy jólétben-boldogan élt mindenki.Azokat az embereket inkább nem minősítem,akik mindent be..opnak,amít olvasnak,vagy hallanak.A társadalom többségét sikerült jól lebutítani.Persze tiszteletem a kívételeknek.
2015. febr. 13. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!