Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik nem mentek el szavazni,...

Akik nem mentek el szavazni, mit gondoltok mennyire igaz ratok Platon alabbi idezete?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kicsit atultetve a magyaroszagi allapotra en ugy forditanam, hogy:


"A buntetese azoknak akik nem mentek el szavazni, az az , hogy most zsivanyok altal kormanyzott orszagban kell elniuk"


Ertelemszeruen, ha elmentek volna szavazni, nem jutottak volna hatalomra.



2015. jan. 26. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ebben nem hiszek ! A pártpreferenciák ugyanazok mint a szavazók száma, csak egy része el sem megy szavazni, mert annyira sem érdekli a politika, de attól ugyanazokra szavaztak volna. Ti. ha másra akartak volna szavazni megtették volna, tudták, hogy az előrejelzések alapján ki fog nyerni
2015. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam Platont!

Talán lemaradtam valamiről?

2015. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Körmendi Mátyás ***** válasza:
0%

Szerintem ez elég naiv feltételezés.


1, Miből gondolod, hogy ha a maradék 40% is elmegy szavazni, akkor mindenki a Fidesz ellen voksol? Lehet, hogy a felük a Fideszre szavazott volna.

2, Miből gondolod, hogy a többi nem gazember? Szerintem eddig éppen az ellenkezője derült ki ennek. Vagy ha szerinted ez nem illik rájuk, akkor egész egyszerűen csak nem értenek hozzá, hogy mit csinálnak.

2015. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Aki nem megy el szavazni, az nem is fog!

Platon bekaphatja!

2015. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

miről beszélsz?ha szavazok jobb lenne?ugyan már...

ez a szavazás kb olyan mitn ha eléd tennének egy kosár rothadófélben lévő gyümölcsöt és azt mondanák válassz melyiket kéred vacsorára.egyiket sem nyilvánvalóan. na így vagyok a választással. persze van aki megeszi...egészségére.

2015. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyetlen alma is képes megrohasztani egy egész kosarat
2015. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A többség azért nem volt szavazni, mivel már megtanulták, hogy bárhová is ikszelnek, lényegében nem változik semmi, egyik tizenkilenc a másik egy híján húsz. Szóval választani már csak a zsiványok között lehet.


Ezért lenne jó az üres szavazatok bevezetése.

2015. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
No és akik elmentek és miattuk van a mai helyzet? Az ő büntetésük? És akik nem ezt akarták, miért viseljék ők is? Nem kellene az előbbieknek elégtételt adniuk az utóbbiak számára?
2015. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha elmentem volna szavazni, attól nem jelent volna meg a szavazólapon egy plusz párt, amire érdemes szavazni.
2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem gyere el egy időre romaniaba s utana panaszkodj h sz@r a kormanyotok.
2015. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!