Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megtegyem a feljelentést vagy...

Megtegyem a feljelentést vagy sem?

Figyelt kérdés

Két feljelentést szeretnék tenni.

Az egyik egy névtelen zaklató miatt.

A másik pedig az exem.

Van vki aki zaklatja az exem,és egy időben engem is hívogatott vki privát számon de sosem szólt bele. Ő azt hiszi én vagyok vagy közöm van hozzá hiába állítom neki nem én vagyok! De ő csak egyet hajt és fenyegett engem rámgyűjtja a házat,végem lesz,megjárom. (Emiatt is romlott meg a viszonyunk de más problémák is voltak). Nekem - azt hiszem jogosan- elegem lett az alaptalan vádaskodásaiból és fenyegetéseiből,s úgy döntöttem ha ő nem lép,csak engem szapul,akkor majd én fogok! Be akarom bizonyítani semmi közöm ehhez.

A másik: még a nyáron feltörte két e-mail fiókomat . Tagadja,hogy ő lett volna,de még mikor hozzátudtam férfi ezekhez a fiókokhoz láttam,az enyémről küldött át magának egy mailt amit más valakivel folytattam. Aztán a biztonsági kérdésnél is olyan kérdést adott meg ami rá utal. De mikor ép együtt voltunk és a telefonjába nézett meg egy üzenetet,akkor láttam meg azt az e-mail címet,ami másodlagos e-mail címnek volt megadva. Plusz a gépén is ott volt az én volt fiókom és sok olvasatlam üzenetet találtam.


Mit érek el ha megteszem a feljelentéseket? A rendőrség foglalkozik ilyen ügyekkel?



2015. jan. 4. 20:15
 1/5 anonim válasza:
Lehet, nagyon értetlen vagyok ma este, de nekem nem áll össze amit írsz.
2015. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem értem az egészet.
2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem. Végülis személyes adatokkal való visszaélés, vagy valami hasonló. Feljelentheted.
2015. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg elég zavaros, de a legjobb megoldás az lenne, h a régi fiókjaidról mindent kitörölsz, megszünteted őket és csinálsz egy teljesen újat, aminek a címét nem árulod el senkinek, az exednek sem. Illetve számot is cserélnék a helyeden és azt sem árulnám el neki.

Exed mennyire van otthon a számítástechnikában? Én a gépemet is újratelepíteném a helyedben, kémprogram meg hasonlók miatt.

Jelszónak meg vmi bonyolultat adj meg, amit még véletlenül se találhat ki illetve szüntess meg vele minden kapcsolatot.

2015. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hányas voltál fogalmazásból mert elég zavaros az egész..... Írd le érthetően. Amúgy még ne tegyél mert azzal sokkal nagyobb balhét csinál...
2015. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!