Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A hontalanokat (állampolgárság...

A hontalanokat (állampolgárság nélkülieket) nem toloncolják ki?

Figyelt kérdés
olvastam erről valahol nemrég és kíváncsi lettem hogy mik az erre vonatkozó szabályok?tegyük fel hogy nem kért vagy kapott tartózkodási engedélyt sem.ha valaki nem állampolgára egyetlen országnak sem akkor (mivel nyilván valamelyik ország területén tartózkodnia kell) akkor ő illegálisan van ott?kidobhatják onnan?és ha igen akkor hova?hiszen más országban sem jogosult tartózkodni.
2014. dec. 16. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják kitoloncolni mert nincs hová. Visszont ha akar tovább menni, szerintem engedik, de, hogyan menne ha nincs egy büdös vasa se.

Ilyeneken te is tudsz segíteni. Beülteten a kocsidba és fordulsz egyet európában, határ nincs, addig utazol vele mig meg nem unod, ö meg ott szál ki ahol akar.

2014. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!