Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet visszakerülni a...

Hogyan lehet visszakerülni a keringésbe?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van valaki, aki már évek óta nem fizetett TB-t, és szeretnem egy állás lehetőség miatt újból fizetni, stb. Szerintetek lenne rá mód, hogy megússza az egészet bűntetés nélkül, és meghúzkodás nélkül? Ha van, akkor mégis hogyan?

Szerintem ez egy ördögi kör.



2014. dec. 14. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Relatíve rugalmasak szoktak lenni. Sztem sosincs büntetés, csak ki kell fizetni a hátralékot. De nekem radásul mintha valami olyan is rémlene, hogy csak kérdezték mikortól fizetem, és beírtam az aktuális dátumot, és nem küldtek csekkeket visszamenőleg, csak már onnantól (ez kb 1 év volt, amit megúsztam). De ez nem biztos, rég volt már sajna, nem emlékszem. Szal visszamenőleg lehet ki kellett fizetni, de az tuti hogy extra bünti nem volt.
2014. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jabocsi nem foglaltam össze a lényeget, amit mondani akartam, szóval fizesd ahogy tudod, nem hiszem hogy "félni" kellene a munkától ilyen miatt.
2014. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. dec. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!