Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallott valaki olyanról az új...

Hallott valaki olyanról az új felsőoktatási törvény kapcsán, hogy 3,8-es (! ) átlag alatt automataikusan átsorolnak költségtérítésesre, ahonnan nem lehet visszakerülni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Honnan szedted ezt? Szerintem ez oltári nagy baromság. Ilyen hülyeséget még talán Hoffman Rózsika sem tud kiötölni:)
2012. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az egész közlekkar átkerülne. :DD
2012. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez ki van zárva, szerintem csak rém híresztelés. Ha ilyen törvényt hoznának a műszaki hallgatók kb. 70%-át átsorolnák. Ami nagyon nem lenne bölcs dolog.
2012. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes lenne. Ha a Hoffmann ilyet csak kiejtene a száján, akkor biztos lehet, hogy az nap már nem ér haza ép bőrrel... Mi lenne akkor a mérnökökkel, orvosokkal, természettudományosokkal?
2012. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pontosan az új közoktatási törvényben az áll,hogy ha nem éri el a hallgató a félév végén a szakon levő átlagot (lehet az 2,00 is),abban az esetben azonnali hatállyal átsorolják részönköltséges ill. önköltséges képzésre.
2012. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges b.meg. Ez most komoly? Linkeljen már vki. És ez azokra is vonatkozna, akik már bent vannak?
2012. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mi az hogy "szakon lévő átlag"? és biztos h a félév végén, nem két félév után?
2012. jan. 21. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez tuti kamu. A szakátlag alatt az emberek fele van. A fél évfolyamot átrakják költségesre? Ez baromság.
2012. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
meg akkor minden félévben kirakják az emberek felét, az orvosi végére senki nem marad támogatott:D
2012. jan. 21. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:

elvileg tényleg így van, így akarják megkönnyíteni az áthaladást az önköltséges és az államilag támogatott szakok között,hogy legyen "cserebere".

én eduline-n olvastam

2012. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!