Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol találok olyan újságírót,...

Hol találok olyan újságírót, aki segít megtalálni az igazamat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 10:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A legnagyobb hatósági szervre nem vonatkoznak a törvények, hiába tudtam bizonyítani, hogy törvénysértést követtek el, mégis kimosták magukat. Ha ez a cikk nyilvánosságra kerülne, sokan elgondolkodnának, hogy mással is megtörtént mindez, ami velem.
2015. jan. 21. 08:17
 12/17 anonim ***** válasza:
2015. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor tedd nyilvánossá, a kuruc pl. valszeg vevő lenne rá. Persze az adataid nélkül.
2015. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű, mert már régen megírtam volna. Több hónapos levelezés után sem tudom elfogadni a törvénytelenségeket, főleg ha tudom bizonyítani az igazamat, és nem tudom, hogy ki tudna segíteni. Vannak olyan intézmények vezetői, akik egyetértenek velem, és támogatnak, de igazából ők is tehetetlenek ezzel a problémával szemben, ugyanis nekik nincs lehetőségük semmiféle szankciót alkalmazni. Viszont támogatnak, hogy ne hagyjam magam, mert ezzel nagyon sok embernek tudnék segíteni. Ezért lenne szükség újságíróra, akinek összefoglaltam az eddigieket, sőt minden bizonyíték rendelkezésemre áll, megírná, hogy az a bizonyos hatósági szerv és egyéb más intézmény milyen tisztességtelenül használják ki a hatalmukat, úgy, hogy a kis embereket madárnak nézik.
2015. jan. 22. 08:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Népszabadságot, nem túl fidesz-barátok. De ha pl a Nav fogott szivatóra, akkor ebben az országban senki és semmi nem fog vele szembefordulni.
2015. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Idealista vagy. Ilyen újságírót nem fogsz találni Magyarországon mert nincs, de talán máshol se.

Újságíró csak akkor ír meg egy ügyedhez hasonló esetet, ha könyv formájába tudja megjelentetni, lesz hozzá kiadó és több milliós haszonra tesz szert belőle.

Neked meg gyakorlatilag le kell mondani minden jogról ami a könyv bevételét illeti.

2015. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jelen esetben nem a NAV-ról van szó, hanem még ennél is nagyobb hatósági szervről. Annyira viszont nem hosszú a téma, hogy akár egy könyvet lehetne írni belőle. Egy elég velős újságcikk viszont érdekes lehetne sokak számára.
2015. jan. 22. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!