Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miképp lehetne megoldani?

Miképp lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy vége lett egy ügyemnek,kijött a járásbíróságtól a levél a büntetés javaslatairól. Közmunkát szabtak ki(nem írtak konkrét nap mennyiséget/összeget).

Az incidens történtekor nem volt keresetem nyilvántartásba véve,így valószínűleg a bíróságon nem tudnak róla hogy jelen pillanatban már van munkaviszonyom. Körülbelül egy hónapja,kihallgatáson közöltem ezt a változást.


A kérdésem az lenne hogy miképp lehetne megoldani hogy a munkahelyem elvesztése nélkül,jóváírhassam a társadalom számára tett megalázkodásomat?

Úgy értem van rá lehetőség hogy a közmunkát pénzzel megváltsam,esetleg valami más mód(leülésen kívül)?

Szintúgy közmunkán dolgozom(Tisza-Marosközi Vízgazdálkodási Társulat),a fizetésem 50-55 ezer forint között mozog..

Részletfizetés gondolom nincs.

Szabadságom is csak 3-6 nap..tehát szabadság alatt sem tudnám megváltani a dolgot,főleg hogy ez a pár nap kell az ünnepek közé..


Remélem valamelyest érthetően fogalmaztam..:/


A válaszokat előre is köszönöm!


2014. nov. 26. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Le kell töltened a közmunkát.
2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!