Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Apukám elhunyt, nekem, a...

Ha Apukám elhunyt, nekem, a gyereknek kell eltemetni? Mit mond a jog?

Figyelt kérdés

Nem tartjuk a kapcs-ot.

Csak vér szerint az Apám.


2010. jan. 29. 13:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szóval mi a helyzet ilyenkor???
2010. febr. 2. 13:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha megkeresnek, akkor azt mondod, hogy nem temeted el. Nem kötelezhetnek rá. Akkor elhamvasztják, és elszórják valami közösbe, de ez neked nem számít, szóval mindegy.
2010. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előzővel értek egyet. Szerintem sem kötelezhetnek rá, mondd meg, hogy nem temetteted el és kész.


Ha meg mégis annyira akarnák, hogy te intézd akkor addig járj az önkormányzathoz, és mondd meg nekik, hogy nincs pénzed, adjanak valami temetkezési költséget. Egyébként a hamvasztás 30 ezer Ft-ba kerül, utána meg azt csinálsz a hamvakkal amit akarsz.

2010. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát nem hogy nem érdekel, mert megfájdul az ember szíve, ha meghal vkije, de két gyerekkel a 30ezer egy vagyon...szar világ. nos köszi a válaszokat.
2010. febr. 5. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!