Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ruhaboltokban mekkora összegú...

Ruhaboltokban mekkora összegú ruha lopás után tesznek bármit is? Rendőrség, feljelentés stb úgy ha nem kapják rajta az embert lopáson?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs kamera, amin látják azt, aki lopott, vagy nem érik tetten, akkor nem valószínű, hogy tegyenek feljelentést.
2014. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kamera nem tudom hogy volt e nem én voltam ott de azt tudom hogy nem kapták rajta hugomat de attól fél hogy lesz e következménye így hogy senki nem látta hogy lopott
2014. okt. 3. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha saját biztonsági őre van a boltnak akkor nem fognak sokat vacakolni ezzel. A 130 kos kopasz óriás elintézi hátul az udvaron. Ha megúsztam, higy egy ólomcsövel ne torjék ossze a lopós kezeidet, akkor megnyugodhatsz.
2014. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne lopkodni, és akkor aggódni sem lenne szükséges.
2014. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nincs kamera, és nem állította meg a bizti őr a boltban, akkor 99%, hogy megúszta, és nem lesz semmi gond. persze nem 100%. előfordulhat, hogy visszanézik a kamerát. de nem sok az esélye. mindenesetre az elkövetkezendő fél évben nem menjen konkrétan abba a boltba, és ezek után soha semmit ne lopjon el, mert ha sokat csinálja, egyszer elkapják... lehet, hogy néha nehéz megállni, de muszáj.
2014. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!