Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Menzáról elvettem 3 túró...

Menzáról elvettem 3 túró rudit ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Tegnap osztálytársammal 3 db túró rudit elvettünk a menzáról gimi 9-edikesek vagyunk konyhás néni szólt az igazgatónak hogy látott minket de mi tagadtuk.Igazgató azt mondta hogy holnap reggel 10 ig nem vallja be aki volt akkor rendőrségi feljelentést fog tenni. Ezért tényleg tehet feljelentést ? és milyen büntetést kaphatunk érte ha feljelent ?

2014. jan. 8. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Igazgatói, kirúgás, szólnak a szülőknek, jelentik a gyermekvédelemnek, megvonhatják a szülőktől a családit, és hasonló finomságok.
2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az elsőnek ne higgy, nem eszik olyan forrón a kását.
2014. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A rendőrség jó nagyot röhögne hogy 3 rudi miatt zaklatják őket úgyhogy erre nics esély.
2014. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
De arra azért nincs bocsánat, hogy osztálytársaidat megloptad. MERT EZ AZ!!!! Remélem a többiek megruháznak!
2014. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem loptam meg az osztálytársaimat. Osztálytársammal loptunk .jó hogy tudsz olvasni -.-
2014. jan. 8. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
2-es vagyok. Mivel érdemeltem ki ezt a lepontozást?...
2014. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
De te hülye, azt a rudit az osztálytársaid, vagy más diák fizette, amit most ő nem kapott meg, mert betömted a buflák pofádba!
2014. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Te meg jó hogy tudsz szöveget értelmezni. Bezzeg a lopás az megy. Igen, a többieket loptad meg. Mivel a rudik ki vannak számolva három gyereknek nem jutott... remélem a többiek úgy megvernek hogy többet eszetekbe se jut ilyen.
2014. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te jó isten! Ez a verős kicsit durva! Biztos voltak hiányzók! A többletet pedig a mentás néni vitte volna haza... Egyébként tanuljatok meg számolni. Ha három túrórudit vett el akkor abból az övé volt egy, és kettőt vett el pluszban. De mint már említettem, hiányzók miatt volt többlet.
2017. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!