Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kubatov Gábor nem sértett...

Kubatov Gábor nem sértett emberjogi törvényeket azzal, hogy vénaszkenneres regisztrációhoz kötötte a stadionba való belépés jogát?

Figyelt kérdés

Állandóan tüntetnek az emberjogi csoportok ha cseszegetik a cigányokat.Tavaly nyáron mikkor az egész falú a köz kútról locsolta a kertjét meg volt aki onnan vitt vizet az építkezéshez és ezért elzárta a vízmű azt a kutat akkor emberjogi csoportok rohantak le védeni a cigányok jogait.

Most a kormány ismét az emberek jogain tapos,de valamiért csöndben vannak ezek a csoportok.Miért?


2014. aug. 15. 22:11
1 2
 11/12 Gugu Gabor ***** válasza:

Elhiszem hogy fel vagy háborodva és ugyan nem vagyok sem jogvédő, főleg nem vagyok tisztában a vonatkozó törvényekkel, de szerintem az ivóvízhez jutás és a meccsre járás között van egy "hajszálnyi" különbség.

A fradi szurkolóival nem vagyok képben viszont újpestieket már láttam párszor elég közelről, kulturált társaság, öltönyben nyakkendőben indultak a meccsre és jellemzően csak mentes ásvány vizet fogyasztanak.


Ha már az adó forintoknál tartunk:

[link]


Ebben a metróban az én adó forintjaim vannak benne, sokkal jobban érezném magam, ha nem *asznák szét alkalomadtán. (és ebben az esetben még egyet is értenék azzal hogy fölösleges és fúj fúj beléptető rendszer)

2014. aug. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11/11


Az ilyet én is elítélem.Mi a fas.nak kell szétverni egy metrót?Viszont ennek annyi a valóság alapja mint a loch nessi szörnynek.Egy számtanú állítása szerint... Ezek a szemtanúk szeretnek bolhából elefántot csinálni.Az említett mérkőzésen is ott voltam.Tény,hogy hangosan énekeltünk és ünnepeltünk a győzelem után,de ez a felmászás nem történt meg.De ha meg is történt ez mind a stadionon kívül volt.Hiába van véna szkenner.Én attól még feltudok mászni a metróra ha hülye vagyok nem?


Én most nem azt mondom,hogy mi ultrák szentek vagyunk,mert akkor hazudnék,de nem mi vagyunk azok akik ellen így kéne fellépnie a kormánynak.Én 2006-óta járok rendszeresen Fradi meccsre a B-középbe.Az utolsó nagyobb balhé még 2010-ben volt mikkor a herevasalós Berki Krisztián bevezette a szurkolói kártyát.Azóta semmi gond nem volt a lelátón.A Fradi-Újpest rangadón voltunk vagy 30.000-en.A B-középben 1-2 éves gyerekkel voltak kint szülők.Lent az ultra mellet rohangáltak a 6-7 éves gyerekek.Élvezték a görögtüzet meg a szervezett szurkolást.


Ezzel a szkennerrel nem az volt a cél,hogy a balhés szurkolókat kiszűrjék hanem,hogy megosszák a közönséget ami sajnos sikerült is.Egyedül a lelátón van már csak összefogás a magyarok közt.Mikkor kint vagyunk a meccsen nem nézzük,hogy ki áll mellettünk.Azt nézzük,hogy Fradista és van egy közös célunk.Az,hogy a győzelembe hajszoljuk a csapatot.A meccsen egy gólnál a diszkós trendi srác átkarolja a nemzeti pólós kopasz srácot és együtt örülnek a gólnak.Ezt szeretné beszüntetni a rendszer,mert ez veszélyes rájuk nézve.

2014. aug. 16. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!