Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntethető e ha egy nagykorú...

Büntethető e ha egy nagykorú egy 18 évet még be nem töltöttel leszbikus kapcsolatot létesít?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 én meg 16 vagyok, és sokan mondták már hogy lecsukhatnák kiskorú megrontásáért.
2014. jún. 12. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sehogy... félreértettél. De ez az én hibám volt. Szóval kifejtem másképp: az általános nézet az hogy ha (a megrontott kamaszlányt idézve) "neki nincs olyanja ami megronthatna akkor ez nem azt jelenti hogy nem kell félnem tőle?". És valóban nincs szó róla hogy a lány testéből most egy idegen fazon spermája csorogna ki, vagy egyéb más szégyenfolttal kellene a tükörben a saját szemébe néznie, viszont lelkileg az ilyen fiatal (meg ennél is fiatalabb) lányokat nagyon ki lehet készíteni. Bűntudat, méltóság vesztés, stb tárházáról beszélek. A lány pedig egy ideig el is hitte magáról hogy a csaj őt is érdekli, mert a sok tapizás, simogatás, puszilgatás állítása szerint jól esett neki, és még a megerőszakolása után is kényszeresen ismerte be hogy még mindig (sőt mélyebb) testi vonzalmat érez, bár ugyanúgy jobban is fél.

De vegyünk egy másik példát amikor az eset a két fél beleegyezésével történik, óvatossággal, hangolódással. A fiatalabb nem érti miért nem tudja élvezni, sőt viszolyog a tudattól hogy a legféltettebb nemi tájékán a helyzetből fakadó szemérmetlenséggel munkálkodjon a másik, arról nem beszélve hogy ezt ő sem hajlandó önmagától viszonozni, ugyanakkor a csók, simogatás - amelyik szintre mostanában egyre több fiú-lány/lány-lány barátság jut el a kíváncsiság miatt- teljesen természetesek neki. Mert ezt keresi. Ez ad érzelmileg többet neki. Még új és izgalmas. És ha az ennek megfelelő alanyt a lány a barátnőjében találja meg, akkor őt használja fel a saját intimitásához vezető ösvény további kiépítéséhez, mindeközben meggyőzve magát arról hogy ő márpedig egy leszbikus szerelem részese. Ugyanis testi-lelki szeretet egyaránt fűzi ettől a pillanattól kezdve a másikhoz, amit korábban maszturbálással teljesített ki önmagában (vagy amit nem annak hiányában), azt még titokzatosabb, élvezetesebb szintre emeli a kívánt lánypartner megszemélyesítésével.


Szóval ha nem lenen korhatározás, mégis hogy a fenébe lehetne védeni a saját neméhez kötődő lányok érdekeit is? Egyetlen leszbikus sem a nők lelkével szeretkezik, hanem a testükkel. A testünk meg átveszi az agyunk feletti uralmat, amit megfelelő érettséggel lehet csak ellensúlyozni.


Végezetül meg RellaRoxy nevű felhasználónak üzenem, hogy az égadta világon semmi kifogás nem szól jogilag a ti kapcsolatotok ellen - illetve sehogyan, ami a lány-lány szerelmi kapcsolatot illeti. Ha úgy érzitek, hogy szeretnétek szerelmeskedini egymással, akkor tessék adni a pillanatnak.


Köszöntem.

2014. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"pont múlt hónapban írt ide egy 13 éves lány is, akit egy nála 10-20 évvel idősebb csaj erőszakolt meg, nagy lelki törést okozva ezzel."


Nem kell ám elhinni mindent, amit a GYIK-en olvasol. Ezt nyilvánvalóan egy beteg lelkű, perverz faszi írta, nőnek kiadva magát.

2014. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Meglehet... amúgy olvastad te az említett kérdést, illetve beszéltél is vele privátban?
2014. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mint mondtam NEM FEKÜDTÜNK LE ÉS NEM IS TERVEZZÜK MÉG JÓ IDEIG! Nem ezt várjuk el egymástól. De mindenki azt hiszi hogy csak mert leszbikus valaki akkor folyton sexel a barátnőjével. Hülye vagy iszonyat perverz aki ezt hiszi. Ezt látjátok a TV-ben és bele sem gondoltok hogy nem mindenki olyan beteg mint azok a hülye r. akik aztán tényleg mindenkivel összefeküdnek. -.- Annyi érdekelt hogy azt büntetik e ha kiskorút úgymond "bátorít" a leszbikusságra... ennyire voltam kíváncsi.
2014. jún. 26. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!