Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntethető e ha egy nagykorú...

Büntethető e ha egy nagykorú egy 18 évet még be nem töltöttel leszbikus kapcsolatot létesít?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 én meg 16 vagyok, és sokan mondták már hogy lecsukhatnák kiskorú megrontásáért.
2014. jún. 12. 09:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9%
Kortól függetlenül büntetni kellene az azonos nemű fajtalankodókat.
2014. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, szerintem meg a butaságot kellene büntetni.
2014. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
Ez az amit a mai napig nem értek. A médiában, pc játék iparban, mindenhol megy a náci lejárató propaganda, tessék sajnálni a zsidókat, milyen az már ha ok nélkül gyűlölünk valakit ügyebár, DE A KIB.ASZOTT KÉPMUTATÓ IDEGBETEG FAJTÁTOK ilyenkor mer himnuszokat kántálni nem igaz? Ez a ragályos gyűlölet annyit ér el nálatok ti elfajzott barmok, hogy egyszer akarva-akaratlanul mások élete is csúnyán számon lesz kérve rajtatok.
2014. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%

Az a baj, hogy a gyűlölet beszédet nem veszik komolyan ebben az országban. Mondjuk, hogy vennék eleve beengedték a parlamentbe a jobbikot, a kormánypárt meg fasiszta diktatúrát épít.

Rothad az ország és senkit nem érdekel....

2014. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Ne a Jobbikot fikázd, Orbánék többet tettek a gyűlöletkeltésért mint bárki más ott fent, övék az egész média feletti uralom.
2014. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
Jobbik, fidesz egy kutya...csak a fidesz egy fokkal kulturáltabban adja elő ugyanazt a mocskot.
2014. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Figyelj nem bevédeni akarom Vonáékat, nem teljesem egyértelmű, mit akarnak elérni egymagukkal ezen a proli földön, de ők legalább kertelés nélkül adnak hangot adnak hogy mi az ami nekik hajtóerőt ad. A többi meg gépek mögött legyártott keserű ízű animálásokkal közöl gondolatot, nézted már, hogy mennyire beteg küllemű fazonok ezek? És akik megválasztják ezeket, semmiben sem különböznek ezektől a parazitáktól?
2014. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

De, de, de, de 17-es.

Az, hogy van, hogy ebben az őszinte csuda jobbikban ül pl morvai krisztina aki kiharcolta, hogy azonos neműek között 14 év legyen a beleegyezési korhatár?

Meg a párt fele fideszből, mszpből stb-ből ült át a jobbikba? Hol a nagy őszinteség itt?

2014. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ezért mondom én is azt, hogy nem kell nekik sem feltétlen kinyalni a feneküket, nem, vagyok én egyetlen pártnak a megszállottja sem. De hogy miben rosszabb vagy jobb mint a zsidó-cigány fétissel rendelkező Fidesz, vagy a másik perverz mint az Mszp, csak akkor derülne ki egyedül ha az életben valaha kormányzó szerepet is kap. Ez az ország valójában két lehetőség közül választhat, vagy eltűnik, elkorcsosodik lassan minden magyar (kis túlzással) vagy a "kisebbségiek" / rasszok lesznek brutál morcosak ránk, ennyi se több se kevesebb. Utóbbi viszont azért van, mert a drága "puritán" zsidó szomszédaink azt szeretnék bebeszélni maguknak, hogy a 45-ös évek eseményei miatt jogosulttá váltak arra, hogy ők legyenek a 21. század új, zsenge, friss ropogós nácijai, azzal a baszott nagy kiválasztottság tudattal az élen (pedig megtanulhatnák a történelmükből hogy pont az egoizmusuk végett taposták el őket a korábbi birodalmak, ugyanis ezek folyamat szaporodni akarnak, minden előzmény nélkül fészkelik be magukat az idegen országokba és követelnek maguknak már KORMÁNYZÁSI jogokat is baz+)


Visszakanyarodva a leszbikussághoz, a 14-es korhatár még csak azért nem mondható akkora túlzásnak, mert az ember nem csak fizikailag, de lelkileg, szellemileg egyaránt fejlődik, nem mindig van felkészülve az őt simogató ingerekre. Akadnak itt szép szerelmek, tudom én (mármint kamasz-felnőtt viszonylatban), de pont múlt hónapban írt ide egy 13 éves lány is, akit egy nála 10-20 évvel idősebb csaj erőszakolt meg, nagy lelki törést okozva ezzel. Most őszintén akkor melyiktől kell jobban tartani, attól aki egyenlőre számokkal dobálózik, vagy attól aki közvetlenül játszik szerepet abban hogy egyre több magyar kerüljön ki az utcára, meg aki saját befolyásoltságú rendőrállami sereget épít? Ne a "betyársereggel ellenpéldálózz, az direkt az események ellen válaszaként jött létre. De hát minden oldalról idegbetegség terjed, ha meg azt vágod a képükbe hogy semleges vagy, vajon melyik fogadja el majd azt megértően?

2014. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Akadnak itt szép szerelmek, tudom én (mármint kamasz-felnőtt viszonylatban), de pont múlt hónapban írt ide egy 13 éves lány is, akit egy nála 10-20 évvel idősebb csaj erőszakolt meg, nagy lelki törést okozva ezzel."


Elárulnád, hogy a beleegyezési korhatárral kapcsolatos vitában miért releváns a korhatárra tekintet nélkül büntetendő szexuális erőszak? Nem mintha a többi mondandódnak sok veleje lenne.

2014. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!