Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvették a telefonomat!...

Essemm112Gabii kérdése:

Elvették a telefonomat! (Részletek lent) Tanár elvette, igazgató nem adja vissza, mit tegyek/megteheti?

Figyelt kérdés

Elvette a Kémia tanárnő a telefonomat,mert meglátta hogy szünetbe telefonozok..Az igazgató nő aztmondta hogy megsértettem a házi rendet /nálunk bekell adni a telókat/ és hogy nem adja vissza.Ez nem is jogos,mert nem órán telefonoztam...Ezt ő megteheti?Max. hány napig tarthatja?

/Órák után mentem de akkor is elküldött a pics*ba /



2014. ápr. 29. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem teheti, maximum az oktatás idejére (tehát aznap amíg haza nem mész). Fel kell jelenteni, szórakozzon az anyjával.
2014. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

A nap vegen vissza kell adnia.

De nem ertem, ha be kell adni a telefont, miert nem adtad be?

2014. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Miért, te talán önszántadból leadnád alulfizetett tanároknak a személyes adataidat tartalmazó telefonodat, ami sokszor többet ér mint az aktuális tanár teljes életműve?
2014. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Mit tegyél?

Olvasd el a házirendet. Abba le van írva, hogy mihez van jogod és mihez nincs. Talán könnyebben fogsz boldogulni az életben.

Ja, amúgy ha év eleje óta sz..nál arra amit kérek tőled, én is elküldtelek volna a p..ba tanítás végén, viszont szüleidet behívtam volna a telefonért.

2014. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Szünetben, persze te kis mártír. A tanároknak valszeg teli van már a töke a folyamatosan a telefonjuk seggébe bújt kiscsótányokkal.
2014. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
A Kémia tanárnő helyesen járt el. Megérdemelne némi béremelést.
2014. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nevetséges hogy szünetben elvehetik a telefont a diáktól. Az még nevetségesebb hogy nem adja vissza. Az a kérdésem lenne viszont, hogy a szüleid megpróbálták elkérni?
2014. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Na, mi lett? Visszakaptad? Szüleid bementek?
2014. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

ez lopás

ha erőszakkal veszik el, rablás

nem vehetik el a telefonod, mint ahogy a cipőd vagy a kabátodat sem

órán sem, az magántulajdon

az iskolai házirend nem irhatja felül a törvényeket

tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen a rendőrségen

azért ismeretlen, mert a rendőrség dolga megállapítani ki a tettes

2014. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki!!Apukám bement és kissebb balhét csapott.. :D Visszakaptam..am. meg sehol máshol nincs ilyen hülyeség hogy bekell adni -.-" Köszönöm!
2014. máj. 2. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!