Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 7 éve dolgozom egy helyen,35...

Guti73 kérdése:

7 éve dolgozom egy helyen,35 nap lenne a felmondási idő, de én ezt nem akarom letölteni. Hogyan lehet kikerülni hogy ne kelljen?

Figyelt kérdés
Csak fél információim vannak arról, hogy az is egy lehetőség hogy ha az állandó lakóhely egy bizonyos távolságra van, és úgy mond haza megy az ember, akkor rendkívüli felmondással nem kell letölteni. (Az állandó, Szegedi, az ideglenes,ahol dolgozom, Esztergom. De Pestre akarok költözni , a nyáron, és ott akarok dolgozni)
2014. ápr. 7. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Ennél egyszerűbb nincsen, kedveském. Egyszer engem 30 nap felmondási időre akartak kötelezni. Mondom jóvan köcsög, nyugodtan fizesd még 30 napig az adóm meg a tbm, de én holnaptól nem jövök.


Hahahahaha...

2014. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bejelented hogy felmondasz, a nap végén, mert akkor nem tud a főnököd veled már szórakozni, ha olyan fajta.

és ha köt ki felmondási időt, elmész táppénzre.

azzal meg semmit sem tud csinálni.

másnap reggel irány az orvos és a felmondási idő végéig, vagy kicsit tovább beteg leszel, neki meg szólsz, hogy beteg lettél.

oszt ennyi.

2014. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

most olvasom hogy esztergomban dolgozol.

akkor biztos a suzuki gyárban.

volt pár gyári melós haverom ivott egy sört, úgy ment dolgozni, direkt szólt mikor bement a portán, hogy ivott, kicsit rájátszott, majd azonnal szonda és vizsgálat, ugye így nem lehet dolgozni, fegyelmivel kirúgták, de ő nem ismerte el, nem írta alá.

bár így nem valami szép távozni, inkább a beteg szabi.

sokan így csinálják.

2014. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!