Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akadálymentesített szavazóhely...

Akadálymentesített szavazóhelyiségbe szeretnék online átjelentkezni, valaki adna egy linket?

Figyelt kérdés
A választás.hu-n megtaláltam a mozgóurnásat, a másik városba átjelentkezőset, a külföldiek regisztrációját, ez az egyetlen ami nekem kellene nincs meg, pedig több helyen is írják a neten, hogy itt vagy az ügyfélkapun lehet. Én ott is hiába keresem.Valaki segítsen...

2014. ápr. 3. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az átjelentkezés mellé még ezt is ki kellene tölteni.

[link]

Segítség kérése a választójog gyakorlásához.

2014. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, ezt megtaláltam, de ezt postai úton kell benyújtani. Én az online elküldhetőt kerestem volna, amit állítólag a választás.hu-n és az ügyfélkapun is meg kellett volna találnom.
2014. ápr. 3. 20:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm végül megtaláltam, csak nagyon csalókás volt, mert egyben volt mindenféle más dologgal.
2014. ápr. 3. 21:11
 4/6 belapus ***** válasza:

Nem mentem végig rajta, de szerintem itt kell a "Magyarországi lakcímmel rendelkezők: a névjegyzékkel kapcsolatos kérelmek on-line kitöltése" pontot választani, majd a "Belépés Ügyfélkapu nélkül" ( már ha nincs ) lehetőségre kattintani.Ezután a "Központi névjegyzékkel kapcsolatos kérelmek"-re, a captcha kód megadása után pedig a "Tovább" gombra kattintva megnyílik egy 7 oldalas adatlap.Én itt abbahagytam, de ezt kitöltve gondolom, egy ilyesmi lappal is találkozni fogsz,...


[link]


...amelyet ehhez hasonlóan kell bejelölgetni:


[link]

2014. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen sikerült is, nagyon sok "tovább"-ot kellett nyomni .
2014. ápr. 4. 06:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megkaptam. Már másnap jött a határozat, hogy a kérvény elfogadva, de hogy hova kell/lehet menni szavazni arról sehol semmi, szóval a rendszer nem hibátlan.
2014. ápr. 6. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!