Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet online ügyfélkaput...

Lehet online ügyfélkaput létrehozni?

Figyelt kérdés
Tehát mindenféle személyes okmányirodás mászkálás nélkül. Találtam olyasmit, hogy elektronikus aláírásos módszer. Akkor ez úgy működik, mintha egyszerűen például ide GYIK-ra regisztrálnék? Vagy mindenféleképpen kell valami mást is tennem?
2014. febr. 4. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

más az elektronikus aláírás és más az ügyfélkapu

ügyfélkapu nyitási folyamatot elindíthatod online, de a regisztráció befejezéséhez el kell menni az okmányirodába, mert igazolnod kell magad, ezt nem lehet kikerülni

2014. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Muszáj bemászni okmányirodába. De nem bonyolult egyáltalán, pikpak megcsinálják!
2014. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, csak tudjátok jó lett volna elkerülni az egész délelőttös várakozást, míg az egyik aktát odébb tolják, két kávé szünet között.
2014. febr. 4. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerhetsz idopontot es akkor nem kell varakoznod egy percig sem.
2014. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaja! időpont kérés, és semmi várakozás! időpontból is legjobb a reggeli!

Én reggel a nyitás után fél órával későbbre kértem időpontot. De mégis nyitásra ott voltam. Egyáltalán nem voltak sokan, és rögtön fogadtak,nem volt baj, hogy előbb mentem.

Gyorsabb már az ügyintézés, mint régen...

2014. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is akarok ilyet, hogy csináljam?
2014. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!