Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok ezért?

Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamnál füves cigi volt,és azt mondta,hogy tőlem kapta,ami persze nem igaz,viszont most nagy valószínűséggel engem fognak kirúgni az iskolából,pedig tényleg ,nem én adtam neki,nem tettem semmi ilyesmit.

Meg van rá az esély,hogy tényleg kirúgnak?



2014. febr. 19. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rúgnának ki, ha bebizonyosodna, hogy tényleg tőled kapta. Ennek az lesz szerintem a legrosszabb vonzata, hogy a szüleidet be fogják hívni az iskolába.
2014. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem te adtad, akkor nem rúghatnak ki. Miért mondta, hogy tőled kapta?
2014. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ,valóban behívták édesanyám... de nem én voltam,szóval nem tudják bizonyítani
2014. febr. 19. 16:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert eleve utál engem..
2014. febr. 19. 16:52
 5/11 tetro ***** válasza:
100%
Normális esetben neki kellene bizonyítani, hogy tőled kapta...
2014. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tőlem kapta,így nem is tudja bizonyítani,akkor nem kell komoly ügyre gondolnom?
2014. febr. 19. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi.
2014. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,picit megnyugodtam,mindenkinek jár a zöldkéz :)
2014. febr. 19. 19:07
 9/11 tomala ***** válasza:
87%

Nem ismerem pontosan a szitut, de - ha eddig az iskola nem tette meg - én a te helyedben feljelenteném (ismeretlen tettesként) kábítószer birtoklásáért. Magáért a birtoklásért nem kapna semmi komoly büntetést, de ha a rendőrnek is elismétli, hogy tőled kapta a cuccot, akkor azzal elköveti a hamis vád bűncselekményét, amivel már megütheti a bokáját. A rendőrök nem hülyék, egyéb közvetlen bizonyíték nélkül nem lesz emiatt semmi bajod.

Ha meg a rendőrségnek már nem meri elsütni ezt a kamut (ha lesz ügyvédje, az nem fogja engedni), akkor máris tisztáztad magad.

2014. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cli_hlt ***** válasza:
100%

Amit az osztálytársad csinál veled (persze ha igaz, amit mondasz ;) ), az a kábítószer birtoklásánál is sokkal súlyosabb bűncselekmény.


Nem a cigi miatt kell feljelenteni, hanem rágalmazásért.

2014. febr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!