Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezért kaphatok valamilyen ban-t?

Ezért kaphatok valamilyen ban-t?

Figyelt kérdés
Pl:Vac ban-t vagy hasonlót amit nem admin ad ... szóval kinéztem magamnak egy vezetéknélküli egeret, de észrevettem, hogy van egy olyan funkciója, hogy ha bekapcsolod, akkor nem lesz a fegyvernek akkora szórása ... A4tech Bloody R8 core 2-ről van szó ... ilyenért kaphatok valamilyen játékból ban-t? ... mert meg akarom mellé venni a bf4-et és hát nem olcsó ahhoz, hogy csak úgy letiltsanak róla...

2013. dec. 4. 10:39
 1/6 Csxeba ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy egy egérbe hogyan integrálható olyan funkció, hogy a BF4-ben kisebb lesz tőle a fegyvered szórása :D


Ez kamu, barátom, az, hogy a BF4-ben mekkora szórást programoznak a kalasnyikovodra, annak semmi köze ahhoz, hogy az egered milyen inputot ad az operációs rendszerednek.

2013. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=rWbZ8Okmfyk ... és ahonnan akarom venni ott is többen írták, hogy van ilyen funkció
2013. dec. 4. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtisztább ha megkérdezed tőlük:

[link]

2013. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Br3nor ***** válasza:

Nem vagyok nagy FPS játék szakértő, de ahogy én látom a videót ez nem szóráscsökkentés csak abban különbözik hogy lövi ki a golyókat.

Az elsőnél lövi ki leggyorsabban a golyókat ezért gyorsan "emeli fel" a cső végét

A másodiknál egyértelműen lassabban lőtte ki a golyókat ezért nem húzza fel olyan gyorsan. Valóban pontosabb, de kevesebb golyó talál célba

A harmadik meg azért nem rántja fel mert kis sorozatokat lő ki egyszerre. Én War Thunderbe szoktam így lőni és még speckó egér se kell hozzá, pusztán adagolgatod a lövést ahelyett hogy rátenyerelnél.

Szoval erősen kétlem hogy ezért bannt kapnál sőt, a legtöbb fps játékban amivel eddig találkoztam volt a billentyűzeten egy gomb amivel az ilyen lövéstipusokat lehetett állítani.

2013. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csxeba ***** válasza:
Hidd el, hogy ez nem implementálható egy egér szoftverébe... Csak átvernek vele. Ahogy az előző is írta, ezt a hatást esetleg úgy lehetne elérni, ha lecsökkenti a kilőtt golyók mennyiségét, de ez is a játék leprogramozásától függ és nem az egértől. Ilyen nincs, nem lehet megoldani. Ne vedd meg, mert pénzkidobás.
2013. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem ma érkezett meg az egér és tökéletesen működik az általad említett funkció.

Számtalan macro van hozzá BF4 fegyverekre szabva.

Úgy korrigálja a szórást, hogy automatikusan lő és húzza le e fegyvert.

A programnak meg nem kell futni, mert minden beállítást áttölt az egér memóriájába, így detektálni sem tudják.

Amúgy meg mindenki macrózik szóval, ez egy legális cheat...

Kételkedő barátom, nézz utána, mielőtt baromságokat irsz.. buék

2013. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!