Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy fiú miattam lett öngyilkos...

Egy fiú miattam lett öngyilkos, Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok vele,de már kb 5 hónapja megmondtam neki,hogy nem érdekel engem már,megvert nagyon sokszor,iszákos,mindennap ivott,mindennap megvert,ő szeret állítólag,én nem mert milyen lánynak kéne ilyen ember? aki megveri és alkoholista.Tegnap este is követett és megvert engem.Ma beszéltem vele facebookon,mondta hogy talizzunk,de én nem akartam,erre ő mindig érzelmileg zsarol.hogy megöli magát,ami most sikerült is neki. miattam lett öngyilkos,mert szerelmes belém.A Családja felakar jelenteni!!

2013. dec. 8. 19:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

jelentsd fel őket a rendőrségem, te semmit sem kaphatsz ezért hogy öngyilkos lett :D


amúgy ha nem kamu akkor te egy mazohista beteg vagy :D

2013. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%

19-20. Nincs bennetek emberség. Csak a felszínt látjátok, ami főleg egy költőnőnél nem jó, miből ír verset? Oké, iszik, stb., de miért? Ez érdekel valakit? Akart volna valaki segíteni neki? Lehet, hogy lehetett volna és normális ember lett volna belőle. Csak a kényelmes emberek nem segíteni akarnak, hanem elintézik annyival, hogy úgy kell neki, megérdemelte.

Természetesen nagyon rossz ez most így a kérdezőnek, de akkor sem az a megoldás, hogy haljon meg, akivel gondok vannak. Igaz, ideje már nincs az embereknek segíteni, csak kritizálni.

2013. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Most itt fenyeget engem az egész Családja!!
2013. dec. 8. 21:05
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenyegetnek, szedj össze minden sms-t, levelet és ballagj be vele a rendőrségre feljelentést tenni!
2013. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Költőnő? ***** válasza:

#22 sok ilyen emberrel foglalkoztam. Az még csak csak h iszik. Azon lehet segíteni. De AZ, h egy NŐRE kezet emel vki, ARRA nincs mentség.

Tapasztalatból tudom, h ilyenkor nem állnak meg egy cuki kis pofonnál..

az is gáz, ha vki benne marad ilyen kapcsolatban, de ezt most hagyjuk, mert a Te észrevételeid nem erre vonatkoznak.

És igen.

Számtalan esetben van segítség. Csak épp ők nem akarják, h segítsenek nekik, mert gyengék.

Az érzelmi zsarolás meg olyan szinten hozzátartozik egy függő repertoárjához mint a választott szere.

2013. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Most miért pontoztatok le azért, mert elárultam, hogy ledextereztem? Csak azt érdemelte, ami jár neki. Most már így darabokban nem verhet több nőt.

Utálom azokat, akik nőket bántalmaznak, így nem volt gyors halála...

2013. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes feljelentés lenne:D "Tudja biztos úr, az a neveletlen lányka nem akart járni a fiacskámmal! Hiába verte, hiába részegedett le, hiába fenyegette; csak nem akart együtt élni vele. Azt akarom, hogy büntessék jól meg, hiszen mindent úgy kellett volna tennie, ahogy a fiacskám akarta volna. Brühühü"


A családot küld el feljelenteni, majd miután elzavarják őket, te jelentsd fel őket zaklatásért és fenyegetésért.

2013. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Költőnő? ***** válasza:

utolsónál a pont!

addig is jelezhetnéd a szerveknek h fenyegetnek amúgy...

2013. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

jó legyen, nincs bennem emberség.

de azért nőt nem ütök meg.

2013. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!