Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy fiú miattam lett öngyilkos...

Egy fiú miattam lett öngyilkos, Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok vele,de már kb 5 hónapja megmondtam neki,hogy nem érdekel engem már,megvert nagyon sokszor,iszákos,mindennap ivott,mindennap megvert,ő szeret állítólag,én nem mert milyen lánynak kéne ilyen ember? aki megveri és alkoholista.Tegnap este is követett és megvert engem.Ma beszéltem vele facebookon,mondta hogy talizzunk,de én nem akartam,erre ő mindig érzelmileg zsarol.hogy megöli magát,ami most sikerült is neki. miattam lett öngyilkos,mert szerelmes belém.A Családja felakar jelenteni!!

2013. dec. 8. 19:01
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
nem lehet bajod belőle, erről egyáltalán nem tehetsz
2013. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Buta volt.
2013. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Utólag már felesleges hibáztatni bárkit is. De te is láttad, és a családja is láthatta rajta, hogy valami nincs vele rendben, nem értem, miért nem jutott senkinek sem eszébe kezdeni vele valamit. Pszichológushoz, pszichiáterhez elvinni, vagy valami. Gondolom, nagyon fontos lehetett a családjának, ha ennyire odafigyeltek rá.

Egyébként ilyen lelkiállapotú ember nem alkalmas a párkapcsolatra. Nem ez a fiú szerepe egy kapcsolatban, amit ő csinált, teljesen más szerepe lenne.

Más kérdés, hogy miért jöttél össze vele egyáltalán.


De nem hiszem, hogy ebből bárkinek is baja lenne.

2013. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is kamu, amúgy meg hiába jelentenének fel.
2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

A "megérdemelte" és "aki hülye haljon meg" hozzászólások íróit kéne mondjuk egy hónapra koncentrációs táborba vinni. Lehet, nagyobb emberség lenne bennük utána. Megérdemelnék, egy kis leckét tanulni.

Kényelmes nagyon, azzal intézni el, hogy megérdemelte, nehogy a kisujját is mozdítani kelljen érte az embernek, hogy segítsen rajta. Kérdező, ezt nem neked írom, hanem a "kedves" válaszolóknak. Az előző válaszoló is én voltam.

2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Most a barátai fenyegetnek engem... elég keményen.
2013. dec. 8. 19:20
 17/29 anonim válasza:
Nem nem, csak én dextereztem le, nem lett öngyilkos.
2013. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

16. A barátai is nagyon segítőkészek lehettek. Amíg életben volt, képtelen voltak a családja és a barátai is tenni érte valamit, most meg balhéznak. Kényelmesebb balhézni, mint addig tenni is valamit, amíg lehet.

Ha fenyegetnek, jelentsd fel őket te. Szabad akaratod van eldönteni, kivel akarsz járni, kivel nem. Ez nem szeretetszolgálat. Ott van neki a családja és a barátai, ők tehettek volna valamit, amíg lehet. Ti még csak jegyesek sem voltatok.

2013. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Költőnő? ***** válasza:
80%

#15.

aki iszik és másokat (főként nőket) ver össze, az nem érdemli meg?

2013. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%

nincs bennem emberség ? lehet.


de abban biztos több van aki veri a barátnőjét és fenyegetőzik azzal hogy megöli magát.

2013. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!