Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet egy albérletből...

Hogyan lehet egy albérletből a kisgyermekes albérlőket eltávolítani?

Figyelt kérdés

Az albérlők a bérleti díjat nem fizetik. A rezsit szintén nem fizetik a tulajdonost meg elzavarják ha jön.

Azt a tájékoztatást kaptam, hogy a rendőrség nem teheti ki őket, csak a bíróság! Évekig pereskedni kell és addig ingyen élnek a tulaj számlájára?? Télen még a gázt sem kötik ki, hiába fog könyörögni a tulaj, mert bent a gyerek!

Ki tudna ebben segíteni? A rendőrségnek miért nem adnak több jogot? A c.igányok így ingyen lakáshoz jutnak!



2013. okt. 22. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha cigányok, akkor gyakorlatilag semmit. A hatóságok úgyis őket védik.
2013. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

kikötteted a vizet-villanyt-gázt-távfűtést stb


legvégső megoldás ugyan de ha mindenképp ki akarod őket rakni ez tuti befutó

2013. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kikötteted a gázat, vizet, áramot amit tudsz, aztán megmondod neki, hogy vagy holnap elmennek vagy hívod a gyámhatóságot gyermekveszélyeztetés miatt, aztán a gyerekek mennek otthonba.
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kiad-lak ***** válasza:

Múltkor valakitől megkaptam (maga is segítségre szorult), hogy eléggé odaszólogatok.

Igen, mert pl. csak ezen a fórumon kb. a 30. eset idén.


Tehát a nyugalom megzavarására alkalmas sorok jönnek, én szóltam:


1- nem kell beszarni, tök biztonságos a lakás kiadása, de válogatni persze kell a jelöltek között,

2- csak és kizárólag KÖZOKIRATBAN szerződünk. Megszegés esetén azonnal végrehajtható, bizonyos szabályok szerint


Magánokiratban szerződsz: először a lakást pereled vissza, aztán a többi károdat 1-3 000 000 Ft jellemzően, mert a közüzemi szolgáltatókat is ki kell fizetned ha akarsz szolgáltatás, és majd perelheted arra is.

2013. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A felszólításod a lakás elhagyására ajánlott levélben is küld el, hogy maradjon bizonyítható nyoma .Magának a felszólításnak és annak is ,hogy átvették és tudomásuk van róla.

Az analfabétaságot ilyenkor nem veszik figyelembe.

Előtte fénymásoltasd le a szöveget, hogy meglegyen neked is.

2013. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. Télen, vagy késő ősszel: odamész 3-4 kemény emberrel, lehet pluszban kutya is veletek és bementek erőszakkal. Leszeditek az összes ablakot.

Télen ablaktalan lakásban nem fognak maradni.


2. Szintén kemény fickókkal mégy oda és aláíratsz velük egy papírt, amin az áll, hogy kérik, hogy tedd ki a cuccaikat a lakásból. Ezt én úgy oldottam meg, hogy szép szóval bekönyörögtem magam, mondván, hogy hitel vana lakáson és a bank árverezni akarja, de ha ténylegesen lakott, akkor kapok 6 hónap haladékot. Otthon megírtam 2 oldalasra, az első oldalon mindenféle maszlag volt, banki fejléccel, a második oldalra le volt írva, hogy kéri, hogy a cuccait tegyem ki a lakásból.

Utána felhívtam telefonon és elmondtam, hogy mit írta alá, magától elköltözött más nap reggel..


3. Ha sajnálod kidobni, arra az esetre:

Keresel neki egy másik albérletet. Segítesz neki kivenni. Mivel te jól öltözött magyar ember van, elnyeritek együtt az új tulaj bizalmát. Ott persze nem tud fizetni, megdumáljátok, hogy 3 nap múlva fizet, segítesz neki átcuccolni. Ilyen is volt nálam, kiskorú gyerek miatt sajnáltam. Működött a dolog.


4. Már a szerződéskötéskor megállapodtok abban, hogy ha nem fizet, akkor jogosult vagy megfogni a cuccait és kitenni a lépcsőházba. Ezt meg is lehet tenni, a zárat meg lecserélni.

2017. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!