Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti rész vennétek egy olyanba,...

Ti rész vennétek egy olyanba, hogy 24 órán keresztül egy évben egyszer kedvetekre gyilkolhatnátok büntetés nélkül?

Figyelt kérdés

The purge, ez a film címe amiből vettem az ötletet, hogy megkérdezzem.


Miért igen és miért nem?Remélem minél többet válaszoltok.


És mindezt persze úgy, hogy a gazdaság ettől növekszik és a bűnelkövetés 1% alá csökken.



2013. okt. 9. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, már szóltam a mentőknek, ne mozdulj. Te valóban különlegesen súlyos eset vagy. Ennyire befolyásolható, gondolatmentes példányt még nem láttam.

Vigyázz, ha ez egyszer megvalósul, veled fogják kezdeni. Nagy megkönnyebbülés lesz, bár komoly lelkiismeret-furdalással.

2013. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen kérdező, te most komolyan abban hiszel, hogy ha évente az emberek 12 órán keresztül mészárolhatnák egymást, akkor a bűnözés 1% alá esne?

Mégis milyen logika alapján jutottál el idáig? Most úgy őszintén, meséld már el nekünk, mer nagyon kíváncsi vagyok...

2013. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kérdező te is örülnél, ha egy nap beugrana a szomszéd, legyilkolná a fél családod, és azt mondaná hogy "bocs, ma mindent szabad".


Ennek az ötletnek k..rvára semmi értelme.

2013. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"jó az lehet h 12 óra, de azért magyarázatot adott. Ezzel a "lehetőséggel" a hajléktalanokat, a gyengébbeket kiiktatják ezáltal kevesebb kiadása lesz az államnak. Gondolj bele, egy hajléktalant is ugyan úgy el kell látni ha beteg közbe meg úgy sem fog fizetni soha. Persze azt nem tom h kiadás szempontjából ez mennyit jelent... Mindenesetre én sem mennék bele a dologba de elgondolkodtató."


Gyanítom te is azok közé tartozol, akiket az állam tart el, úúgyhogy te is áldozattá válhatsz, vigyázz!!

2013. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem vennék ilyenben részt, de azért nem lenne gond a legyilkoláznák a cigányokat.


Ha az emberek 12órán keresztül gyilkolásznak akkor ez után, mért is benne 1%-ra a bûnözés??? inkább ellenkezõleg mivel nem tudnák megoldani az emberek a bekövetkezõ emberhiányt ezért igy tönkre mennének az államok és az emberek utána az életben maradásért harcolnának.

2013. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hollófernyiges ***** válasza:
Én szívesen szerveznék egy ilyet, aztán az összes jelentkezőt bevágnám valami zárt osztályra.
2013. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja így zárójelben: a bűnelkövetések döntő többségének köze sincs semmilyen gyilkossághoz vagy testi sértéshez.
2013. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 The Heartless válasza:
Igen. Mert kiérdemeltem
2013. dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!