Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megtámadtak mit csináljak?

Megtámadtak mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megtámadtak de sikerült megvédenem magam. -Nem jelentettem be az esetet ,mert nem történt semmi komoly sérülés és nem akartam bajlódni.

Erreföl engem jelentettek fel a támadóim és olyan dolgokkal vádolnak ami nem is igaz. Láttatok már ilyen mértékű pofátlanságot?



2013. okt. 8. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nordikus támadók voltak?
2013. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nordikus!!! :D

Jaja, amolyan egzotikus, viking fosztogatók lehettek... :DD

2013. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha azok támadtak meg téged, kiknek nem mondjuk ki a nevét, akkor fogalmazzunk úgy, hogy...


Előbb úsznál meg egy bankrablást Washington D.C. szívében, mint ezt.

2013. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

1. Hivatkozz arra, hogy amit tettél, önvédelem volt, és nem lépted túl a szükséges mértéket.


2. Ha azért nem fogadják ezt el, mert láthatóan komoly sérüléseket okoztál, akkor mondd, hogy menthető felindulásból lépted túl a szükséges mértéket.


3. Végig hangsúlyozd az ártatlanság vélelmét, ameddig nem bizonyítják Rád a teljes bűncselekményt, addig ártatlan vagy.

2013. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha többen voltak (ahogy az szokásuk) és nincs szemtanú, akkor a te egyedüli vallomásod áll szemben az övékkel. + ugye ők kisebbség, szóval az őket ért támadásokat példamutatóan kell megbüntetni, szóval hát trágyában vagy.
2013. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mustafa33 ***** válasza:

Sürgősen szerezz szem és fültanúkat, lehetőleg kátrányos helyzetűeket, mert ma ők a hitelesek (szerncsére az olcsóbbak is).

:(

2013. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Láttatok már ilyen mértékű pofátlanságot?"


Persze, hogy láttam. A rejtett erőforrások Szemrebbenés nélkül, nagy szájjal és vastag bőrrel képesek hazudozni.

2013. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek a mozdonyszőke svédek. Ennél nagyobb büntetést az életben nem kapnak, mint hogy ilyennek születtek!

Csináld ki őket!

2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mindenképp szerezz egy ügyvédet először,aztán pedig keress szemtanúkat,mert a te állításod fog az ő állításukkal szemben(gondolom többen voltak) állni.
2013. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!