Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A közösképviselő a nap bármely...

A közösképviselő a nap bármely szakában felcsőnghet, hogy engedjen be? Nem kéne neki előbb megkérdezni, hogy nekem mikor alkalmas?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy be kell engedném de ha este 9 csenget fekszem az ágyban Pizsiben vagyok nem mondhatom neki hogy jöjjön holnap? Mert megkèrtem és reggel nem jött és délután megálljt gondnok, hogy kèpzelem,hogy nem engedtem be a közös képviselőt ràm kellet volna rúgni ùgy az ajtót hogy be.....jak.

2013. szept. 18. 23:12
 1/6 tetro ***** válasza:
100%
be se teheti a lábát a lakásodba... a gondnok meg részben a te alkalmazottad...
2013. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már miért kéne bárkit beengedned a te saját tulajdonú lakásodba?! Még a rendőr sem jöhet be csak úgy, nem hogy egy senki közös képviselő, vagy gondnok. (Ha nem a tied a lakás, mert mondjuk bérled, akkor a tulajt persze be kell engedd. De mást nem, sőt elvileg nem is szabad beengedned csak úgy, mert a tulaj rád bízta a lakását, és neked vigyáznod kell rá.)
2013. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beengedned a közös képviselőt a lakásba, és gondnok meg bekaphatja. Üzenem neki innen. Egyáltalán miért keresett és miért este? Ha nem vagy otthon, akkor mi van? be.....jak? ez mit takar?
2013. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a csapom csöpögöt és alsó el ázott de már előtte is volt szerelő úgy,hogy javítás alatt volt mindenki tudta tőlem folyt nem is tagadtam előtte jó porszárol voltak fenn megnézni.

És este 9 kor csörgetnek,hogy engedje be őket mondtuk nekijöjjenek vissza reggel nem jöttek délután meg megálít a gondnok,hogy mit képzelek,hogy nem engedjük be őket úgy rám kellet rúgni az ajtót,hogy össze sz@rjam magam.

2013. szept. 19. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes egy szerelő, aki este 9-kor jön ki, pláne, hogy régen ismert a hiba... Na mindegy a szerelőt azért be kellett volna engedni, nem jog, meg törvény szerint, hanem emberi okokból. A gondnokod meg elég tajparaszt...
2013. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek kulturáltsága nem a problémától, hanem az egyéniségtől függ. Azé is, aki úgy "emlékezik meg" az előző estéről, és azé is, akinek a csapja "csöpögésétől" egy alsó lakás el tud ázni. Pláne "hosszú ideje".

Feltehetően volna mit megbeszélni mindkét részről, kérdés lehetséges-e.

2013. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!