Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a leghatásosabb önvédelmi...

The IT Guy kérdése:

Mi a leghatásosabb önvédelmi eszköz, módszer?

Figyelt kérdés
Főleg a barna bőrű emberek ellen. Gyakran beszólnak, kötekednek velem a buszon, HÉVen, villamoson. És majdnem minden nap késő este jövök haza a suliból.

2013. szept. 11. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Most mondhatnám, hogy nem csak Norris, de CSAK Norris a legjobb. Most pár millió dollárért biztos kísérget.
2013. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:|


Elfelejtettem írni, hogy értelmes válaszokat várok..

2013. szept. 11. 17:53
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Önvédelmi eszköz? Belém sose kötöttek, pedig eléggé rossz környékeken laktam, és vézna testalkatú vagyok... Lehet annyi a taktika, hogy én nem vagyok rasszista.
2013. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Automata gatling rendszerű gépágyúk a kerítés sarkainál felállítva. Közterületen harckocsi, lehetőleg Abrahams típusú.
2013. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A távolság. Csoport ellen semi másnak nem veszed hasznát. A gáz spray és pisztoly annyi ember ellen nem elég, a kést elveszik, vipera eleve tiltott eszköz, ráadásul ezeket eleve be sem viheted a suliba.


A legjobb, ha megtalálod a módják, hogy ne kelljen a közelükbe menned. Tömegközlekedési eszközön tömegben és ha lehet, elöl a sofőrfülke közelében keresel helyet, kerülöd a szemkontaktust.

2013. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

3-as, ha elhallgattál volna, bölcsebb lettél volna, nem tudtuk volna meg, hogy mekkora idióta vagy valójában.


És kérdező, miért azt írod, hogy barnabőrűek? cIGÁNYOKRA gondolsz, akkor miért nem azt írod? Nem minden barnabőrű cigány, jó lenne pontosan fogalmazni.

2013. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Elfelejtettem írni, hogy értelmes válaszokat várok.."


A válaszom értelmes. A LEGHATÁSOSABB módszerre kérdeztél, tehát értelem szerűen azt írtam le.

2013. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"A gáz spray és pisztoly annyi ember ellen nem elég, a kést elveszik, vipera eleve tiltott eszköz, ráadásul ezeket eleve be sem viheted a suliba. "


Ezek egyike sem közelíti meg a közepesen hatásos kategóriát sem.

2013. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Lízingelsz egyet az oroszoktól, még Amerikát is távol tartja Szíriától, nem hogy pár cigányt tőled. Ezzel végig mész egy cigány soron azt hiszem az ágy alatt lesz mind.

2013. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy csoport kerülése, konfliktusnál pedig futás. Kevés embernél (1-2) pedig valamilyen nem közbiztonságra különösen veszélyesnek eszköznek minősülő önvédelmi eszköz és az eszköz elsajátítása. Pl. koga, kubotan. Megfelelően használva piszkosul oda lehet velük vágni a vitál pontokra, pillanatok alatt meg lehet vele bénítani pár perce egy embert.


Ha esetleg bevállalósabb vagy és nem vagy rest sokat gyakorolni akkor egy nem rugós kivitelű 8 cm pengehossz alatti karambit kés. Nehéz vele halálos sérülést okozni, mivel kicsi a pengéje és nem vágó hanem szakító éllel van ellátva. Ez miatt inkább csak felszakítja a bőrt ami elég fájdalmas, de közel sem halálos. Illetve alkalmas másik kés kivédésére, lehet használni ízületfeszítőként, és összecsukva alkalmas a kubotan, koga helyettesítésére is. De ez nagyon meg kell tanulni használni, kezdők kezébe nem való.


Valamint egy konfliktusnál mindig próbálj számítani a legrosszabbra. Tehát mindig úgy állj hozzá hogy a támadónál/támadóknál is lehet valamilyen fegyver, így mérlegeld a dolgokat. Éppen ezért a legjobb megoldás a konfliktus kerülése, egy esetleges konfliktus helyes kezelése, ha pedig kell akkor futás.

2013. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!