Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Emberrablás az, ha a párom...

Emberrablás az, ha a párom volt férje moziba viszi a gyermekünket a sajátjával együtt, engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen, mire számíthat, ha feljelentjük?
2013. júl. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 41/48 szántóvető ***** válasza:
0%

37-es,ennél rosszabb már nem lehet a kapcsolat közöttük.ha valakit semmibe vesznek akkor már a szép szó kevés.neked sem lehet sok élettapasztalatod :D

a gyerekeknek ehhez semmi közük,a kérdező gyereke jól meglesz a másik férfi nélkül,sok gyereket nevel egy szülő csak.

2013. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 tetro ***** válasza:
53%

11.28

te egy óriási elmondhatatlanul giga nagy paraszt vagy

2013. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Senki nem siratja, a párom is megkönnyebbült. Csak adósságai voltak mindenki felé, szinte mindenhol csak ellenségeket szerzett, amerre járt. A provokációnak élt, nem lepődne meg senki, ha kiderülne, hogy nem sima balesetben halt meg. Most viszont olyan békesség van a családomban, amilyen soha nem volt.
2013. okt. 17. 15:13
 44/48 anonim ***** válasza:

Meghalt?

Mert elvitte moziba a gyereked?

2013. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Elütötték, leírtam, csak törölték, gondolom, mert túl nagy jókedvvel mondtam.
2013. okt. 18. 06:34
 46/48 anonim ***** válasza:

Hát...én azért sajnálom!

Leginkább a gyerekét!Azért Neki az édesapja volt,hogy mi felnőttként miket róhatunk a számlájára az megint más dolog!

Más kárának,halálának ne örülj!Már írtam párszor,a férjem exét én is borzalmasan utálom,de a gyerek miatt a halálát nem kívánom!Arra vigyázz,hogy a nagy örömöd a gyereke kárára ne menjen!Ha lehet ne bántsd Őt azzal,hogy kimutatod hogy ami Neki veszteség és fájdalom,az neked öröm!

2013. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Hat éves csupán, nem érzékeli teljesen a dolog jelentőségét. Egy napot pityergett, de most úgy viselkedik, mint álltalában, nem csöndesebb, nem fordul befelé. Aggódtunk miatta mi is, de egyelőre nem látjuk értelmét szakemberhez fordulni, mert úgy tűnik, hogy nincs baj.
2013. okt. 18. 11:31
 48/48 anonim ***** válasza:
Hát reméljük...bár még kevés idő telt el!A veszteség lehet,majd csak pár hónap múlva jön ki rajta!Te pedig amivel a legtöbbet segíthetsz,hogy azapukájáról csak jót mondassz!Neki és előtte is!Ne tudja,hogy valóban nem szeretted!És az,hogy 6éves gyerek,ne tévesszen meg!Sok sikert nektek a további boldog életetekhez,de kérlek ne feledd:Más kárának örülni nem szabad,még ha jogosnak is érzed,mert akkor nem vagy jobb ember mint akinek a kárát kívántad!A kicsihez pedig sok türelmet kivánok,mert hidd el eljön az idő,amikor felteszi a maga kis kérdéseit...
2013. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!