Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Emberrablás az, ha a párom...

Emberrablás az, ha a párom volt férje moziba viszi a gyermekünket a sajátjával együtt, engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen, mire számíthat, ha feljelentjük?
2013. júl. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Én köszönjek meg neki pár szívességet, mikor az ő fiát s én nevelem a fiát hat nap egy héten? Neki talán nem kellene megköszönni ezt?
2013. júl. 27. 15:13
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen féltékeny vagy rá. Holott egy kisgyereknél nem nagyon van olyan, hogy lejáratni lehetne a saját szülőjét.
2013. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 tetro ***** válasza:
100%
Haver, szerintem neked dühkezelési terápiára kéne járnod...
2013. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

"Apukád csak ekkora kisautót vett neked? Ne félj, tőlem kapsz egy szebbet!"

Ez a párom a saját fülével hallotta.

2013. júl. 27. 15:19
 25/48 tetro ***** válasza:
100%
Ez nem szép dolog. Erről beszélni kéne. Az viszont, hogy elvitte moziba, és ott aludt a testvérével, te meg ezért feljelentenéd, na az elmebeteg.
2013. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
60%
Az h.te 6napon át neveled az övét nem ő kérte!A pároddal válaltad!mint ahogy én is a férjemmel a kislányát!én mégis megköszönöm az exének,szinte még azt is,h.a saját lányát meglátogatta!És nálunk pont fordított,talán durvább a helyzet,nert ugye itt anyuka az aki látogatóba jön!Ó de tudnám sorolni a rengeteg mocskot amit művelt a 8év alatt már!!!Óóó!!!! Ki tudnám kaparni a szemét!!!DE!!!Adott 2kisgyerek akik imádják egymást és 2rivális.Itt a gyerekek a fontosabbak nem mi!Az autós dolog mocskosdolog!Meg kell beszélni,bár semmit nem fog érni!Tudom!Pislogás...jó jó,persze,persze,jaj hát én nem is...stb.Ismerős!Nyelni kell,ezt válaltuk,bár ez "szerződés kötéskor" nem volt benne még az apró betűs részben sem!!!;-) Szóval,semmit nem érnél hivatalból a feljelentéssel,csak rontanál!Nem ember rablás volt,viszont a gyerköcökön fog csattanni!
2013. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy agyrém. Az én volt férjemet egy kanál vízben meg tudnám fojtani, de a gyerekek érdeke azt kívánja, hogy normálisan beszéljük meg és az ő érdeküket tartsuk szem előtt.


Te a hülye hisztidet előbbre tartod mint azt, hogy az a szerencsétlen gyerek élvezte a mozit és volt egy jó estéje. Csak a te büszkeséged miatt kellett volna végignéznie, hogy a másikat elviszi az apja és mennek szórakozni, ő meg marad??

Most akkora tragédia történt??? Elvitte, szórakoztatta, pénzt költött rá, visszahozta épségben, te meg a sértettségeddel vagy elfoglalva. Hát gratulálok.

Ja, jelentsd fel emberrablásért, csinálj belőle cirkuszt, hagy érezze még sz..rul magát a gyereked is, hogy mekkora probléma lett belőle.

2013. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Pedig valahogy el kell érnem, hogy meghunyászkodjon. Muszáj, máshogy nem megy.
2013. júl. 27. 19:05
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek nyugalma és lelki békéje árán is? Gratulálok.
2013. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg férfi vagy?

Nekem inkább picsogó nőnek tűnsz...

2013. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!