Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Emberrablás az, ha a párom...

Emberrablás az, ha a párom volt férje moziba viszi a gyermekünket a sajátjával együtt, engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen, mire számíthat, ha feljelentjük?
2013. júl. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
100%

lett valami baja a gyereknek? - nem.

élvezte a mozit? - igen.

teszem fel így történt, akkor hol itt a baj.. ezért kár feljelenteni.. egyébként a nagymami meg elengedte nem?

2013. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Én nem engedtem meg.
2013. júl. 27. 14:39
 13/48 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy érdemes-e, hanem az, hogy milyen következmények lesznek, ha megtesszük?
2013. júl. 27. 14:41
 14/48 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nézzétek a gyerekek érdekeit..tudom, hogy nehéz lehet lenyelni a békát, hogy egy 'idegen' ólálkodik körülöttetek, de ha a gyerkőcök élvezik az együttlétet, akkor legyetek szívesek és ne marakodjatok felettük! Én így nőttem fel és nagyon meghatározó volt az a furcsa légkör, meg a veszekedések.

Szerintem üljetek le beszélni a pasassal, hogy ha legközelebb ilyen van, akkor azért előtte szóljon, hogy ne aggódjatok a gyerekek miatt, és kész. Engedjétek el őket, hadd érezzék jól magukat, ők nem tehetnek arról, hogy a szüleiknek milyen konfliktusai vannak, ne őket büntessétek ezzel.

2013. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 szántóvető ***** válasza:
90%

'egyel többet engedett el moziba, mint kellett volna' :) annak örülök hogy nagy a családotok mert nagyon fogy a Magyar.

ha a nagyi elengedte akkor nincs mit tenni,ez így nem emberrablás,még akkor sem ha ott maradt éjszakára.

2013. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Előző, 14-es vagyok.

Egyébként a kérdésedre válaszolva: őszintének kell lenni a rendőrökkel, akik a sztorit hallva bizonyára hazazavarnak benneteket. Ha ügyesen hazudtok, akkor max. kaptok egy távoltartási végzést, ami az életben kb. semmit sem ér.

2013. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
77%
Köze nincs a sztoridnak az emberrabláshoz. Szépséges országunk mindig is élen járt a feljelentésekben. Tegyél feljelentést, ha ez kell a megfelelő emésztésedhez. Sokra nem mész vele.
2013. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Arra a nagyi sem adott engedélyt, hogy ott aludjon, sőt nem is vér szeriti nagynama, joga sem volt hozzá!
2013. júl. 27. 15:03
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem,a férfiasságodat sérti,h.a párod exe volt olyan bunkó,h.elvitte a gyereked moziba?!Elvitte a gyerekét,a tesó is menni alrt,pénzt,energiát,vacsit,tiszta ágyat áldozott a gyerekedre és fel akarod jelenteni!?Na szép!Inkább örülnél,h.van egy ember a nagyin kívül akire lehet számítani egy másik vacsinál,ha a nagyi egészsége esetleg nem tenné lehetővé ezt!Ezt úgy írom,h.nálunk ugyan ez a helyzet!Utálom a férjem exét,de ha jön a lányát látogatni a mi fiúnk is sokszor megy velük ide-oda,én meg végre haladok a háztartássatl,becsavarom a hajam...stb!Örülj bakker!a gyereket nézdd és beszéljétek meg,h.ilyen esetbe viheti e vagy sem,ha viszi és vigyázz rá,már csak egy dolgod van!Szépen megköszönöd!!!
2013. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel a rohad*kkal, hogy az én fiamra úgy tekint mint a sajtjára, holott megtiltottam neki és a mocsok még le is akar járatni előtte!
2013. júl. 27. 15:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!