Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megkereset a volt fönököm...

Megkereset a volt fönököm hogy egyezünk meg, mert indoknélkül kirugot és nem a valoságnak megfelelöen jelentet be, most 100000. -ft kinált fel hogy vissza lépjek a pertől. Nem kevés ez egy kicsit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 04:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
amugy majd nem 3.-évig nála dolgoztam és az utolsó 3-hónapban jelentet be 4-órába peddig 9-óra volt valójában.most semmi jövedelmem nincs és albérletben lakunk gyerekel és egy keresettel! szerintetek mit mondjak neki ha ma megint keresni fog?
2009. okt. 22. 04:06
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Fogadd el. lehet hogy a perre rámegy a gatyád és nem kapsz annyit belőle amit ráköltesz. És a főnököd is jól jár így mert neki viszont nagyobb buktató. Amúgy indok nélkül nemigen hiszem hogy bárkit is kirúgnának.

De persze majd itt az álszentek aztmondják hogy perelj de igazából ha ők lennének ebbe akkor ők is elfogadnák.

2009. okt. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Ja és azzal te is jóljártál hogy kevesebbet kellett befizetned az államnak minden hónapban. Akkor persze nem reklamáltál. Így legaláb annyira bűnös vagy mint a főnököd.
2009. okt. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy nagyon el van tévedve. -.- Persze, ok nélkül senkit nem rúgnak ki. Aha. Meg ahogy álmaidban elképzeled. Ember, Magyarországon vagy!!! Leépítésekről nem hallottál még? Anyumat majdnem kirúgták, pedig éjt nappallá téve melózott. Azért rúgták ki majdnem, mert a főnökének már nem érte meg foglalkoztatni. Ember! Gondolkodni kéne mielőtt mondasz valamit!! Abban igazad van, hogy a pereskedés drága dolog. De gondolj abba is bele, hogy 100ezer forintból mit fog csinálni??? Jah, albérlet. Két hónap, de inkább annyi se. és szevasz, ha nem talál munkát, márpedig manapság elég nehéz melót találni.


22/F

2009. okt. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4.34 nem én jártam jól hanem a válalkozó bocsi! amugy ha nem félne gondolom nem kereset volna meg! oknélkül kirugot mert mert másnak kellet a helyem ! én úgy tudom van felmondási idő is és papiron kell közölni a dolgozóval azt és megindokolva!
2009. okt. 22. 04:52
 6/17 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy 4 hónapja nem találok munkát és a gyerekem most ment elsőbe ami még plusz kiadás nekünk!
2009. okt. 22. 05:16
 7/17 anonim ***** válasza:

A munkaügyi perekben legtöbbször a munkavállalónak adnak igazat.


Ha 3 évig dolgoztál nála bejelentés nélkül, akkor az elmaradt járulékod nagyjából 2-2.5 millió forint.


Ennél kevesebb ajánlatot ne fogadj el a főnöködtől!


És akkor még a szolgálati idő kiesést ne is említsük, ami majd a nyugdíjszámításnál nagyon fog hiányozni.


Sztem légy kemény!

2009. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fogadd el,mert egy pernél ez sokkal jobb,hiába lesz igazad valószínűleg rosszabbul fogsz járni anyagilag.
2009. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8:33-as vagyok


Ne hidd el ezt a sok "drága a per" dumát.


Ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor a munkaügyi bíróságon INGYEN perelhetsz!

2009. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8.33-nak igaza van.


100.000 Ft.... Menjen már. Kiröhögném és megmondanám, hogy a biróságon találkozunk. Komolyan. Ez vicc.

Én nem hagynám.

2009. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!