Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tetten érem a biciklitolvaj...

Ha tetten érem a biciklitolvajt és lefújom gázsprayvel, hogy ne támadjon meg vagy meneküljön el, akkor ezért engem elővehetnek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy más országokban ilyet nem is kell kérdezni.
2013. júl. 7. 10:25
1 2
 11/12 tetro ***** válasza:
100%
Hát végig néztem a tolvajkergetők videóit a youtubeon. Persze nem reprezentatív, de mivel egy igen rasszista társaság csinálta a dolgot, nem hiszem, hogy a cigányokat pozitívan akarták volna feltüntetni. Mégis alig van van az elkövetők között cigány... Akkor mégis hogy van ez? Tudom nem reprezentatív, de valamit mégiscsak elárul...
2013. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Tetro, látom, te csak a liberális médiából hallottál még a cigányokról, élőben nem találkoztál még egyel sem. Vagy igen, de szándékosan provokálsz. Javaslom, költözz Szabolcsba vagy Borsodba, ne több, csak egy évre. Aztán ismét elmondhatod az általad istenített szegény, sérülékeny, nem hiába született roma honfitársainkról a véleményedet.
2013. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!