Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van ez így, nem értem?

Miért van ez így, nem értem?

Figyelt kérdés

most 16 éves vagyok, ügye cigit meg alkoholt nem vehetek a törvény szerint, mert tönkreteném a szervezetem.

de akkor ők miért tehetnek engem tönkre, ha én nem saját magamat?? amiket most csinálok attól fog függeni hogy mi lesz velem életemben, és én most nagyon elkúrtam és teljesen kivagyok agyilag, minden szar bajom van teljesen depressziós vagyok, és ez az ő hibájuk mert ekkora felelőséget zúditanak egy ilyen kis gyökére mint én, de akkor miért nem engedik hogy máshogy tönkretegyem magam?? ennek mi értelme??



2013. jún. 8. 19:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"21.25-ös köszönjük a kampányszövegedet


nem a kormány miatt depressziós a kérdező


értékválság van egész európában


tíz éve is bizonytalan volt minden, és nem lehetett tudni, mi lesz később


sokkal rosszabb lenne, ha jövőre nyerne mesterházyattila-bajnaigyörgy, tehát az nem is lehet téma"


"Nagyon szívesen".


Nem a kormány miatt, hanem az abból adódó okok miatt (természetesen ez nem a Fidesz kormányzása óta van jelen, de jelenlegi kormányról írtam le a véleményem).


Attól függ milyen szempontból nézzük az értékeket.


Nem mindegy, hogy mekkora az a bizonyos bizonytalanság. Jelenleg ott tartunk, hogy a többség azt sem tudja mi lesz a hónap végén. Nem lehet egyről a kettőre lépni.


Az meg, hogy 10 év alatt semmit sem fejlődtünk az elég sokat mondó.


Külföldön pedig még mindig más az élet. Nem csak a biztosabb jövedelem miatt, hanem mert az embereknek is más a mentalitásuk.

2013. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!