Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van ez így, nem értem?

Miért van ez így, nem értem?

Figyelt kérdés

most 16 éves vagyok, ügye cigit meg alkoholt nem vehetek a törvény szerint, mert tönkreteném a szervezetem.

de akkor ők miért tehetnek engem tönkre, ha én nem saját magamat?? amiket most csinálok attól fog függeni hogy mi lesz velem életemben, és én most nagyon elkúrtam és teljesen kivagyok agyilag, minden szar bajom van teljesen depressziós vagyok, és ez az ő hibájuk mert ekkora felelőséget zúditanak egy ilyen kis gyökére mint én, de akkor miért nem engedik hogy máshogy tönkretegyem magam?? ennek mi értelme??



2013. jún. 8. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Most ezen akadtál ki, hogy nem kaphatsz egy csomag cigit? Elég gáz. Amúgy meg oda kell menni ahol adnak neked cigit, HA nem hülye az eladó, és szereti a pénzt akkor ad el neked is.
2013. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
miért tesz tönkre téged az állam?
2013. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nem érted, nem cigizek

csak azt nem értem miért ku.hatnak szét idegileg miközben tiltanak az egészségtelen dolgoktól


ők miért tehetik meg velem amit én saját magammal nem??

2013. jún. 8. 20:06
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert övék a hatalom. Reméljük, már nem sokáig...
2013. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
csak az a bajod, hogy nem érzed a csít. érezd meg és minden jobb lesz.
2013. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A Jancsít?? hát azt tényleg nem érzem
2013. jún. 8. 20:21
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Az erő veled van ifjú Obi-Wan.
2013. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
^retard
2013. jún. 8. 20:54
 9/21 anonim ***** válasza:

Mégis hogyan teszik tönkre az életed, és egyáltalán ki?


Más országokban is tiltva van kiskorúként (ami eltérő lehet) a szeszesital és dohánytermék vásárlás. Viszont, aki meg akarja venni az meg is fogja.

2013. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

cigi hiány miatt vagy idegbeteg? Alapesetben a dohányzás nem tartozik az alapvető szükségletek közé!

Nem értjük a problémádat!

2013. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!