Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van ez így, nem értem?

Miért van ez így, nem értem?

Figyelt kérdés

most 16 éves vagyok, ügye cigit meg alkoholt nem vehetek a törvény szerint, mert tönkreteném a szervezetem.

de akkor ők miért tehetnek engem tönkre, ha én nem saját magamat?? amiket most csinálok attól fog függeni hogy mi lesz velem életemben, és én most nagyon elkúrtam és teljesen kivagyok agyilag, minden szar bajom van teljesen depressziós vagyok, és ez az ő hibájuk mert ekkora felelőséget zúditanak egy ilyen kis gyökére mint én, de akkor miért nem engedik hogy máshogy tönkretegyem magam?? ennek mi értelme??



2013. jún. 8. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem én értem. Nekem úgy tűnik, carul van a gazdasági helyzet miatt lelkileg, és pl stressz miatt lehet pl gyomorfekéje állítólag
2013. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
*én hallottam egy ilyet vkitől.
2013. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
szét vagyok stresszelve, mert avval ahogy most tanulok döntöm el hogy késöbb hogy fogok élni, és nem értem hogyha ekkora felelőséget képesek nekem adni akkor azt miért nem engedik meg hogy cigit vagy alkoholt vegyek(nem akarok, csak elméleti a dolog)
2013. jún. 8. 21:22
 14/21 A kérdező kommentje:
az avval azzal vitát meg ne hozzátok fel, kösz.
2013. jún. 8. 21:23
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Viccet félre téve, értem a problémád. Én 19 éves vagyok és most érettségizek. 2 hét múlva azt sem tudom mi lesz velem.

Persze én már vehetek cigit és alkoholt, de a stressz ami a fiatalokra rátelepszik, a kilátástalanság elég kemény. Korral előhaladva ez csak folyamatosan növekszik addig amíg el nem mész innen Magyarországból.

Abban reménykedni, hogy itt valami jobb lesz teljesen felesleges. A Fidesz annyira bestabilizálta a hatalmát, hogy belátható időn belül nem lehet velük mit kezdeni. Mivel 2014-ben nagy valószínűleg újra meg lesznek választva, onnantól kezdve Magyarországnak befellegzett, jóformán. Forradalom nélkül a Fidesz nem lesz kimozdítva az általuk megszerzett posztokból. Hiába lesz új párt, ha a jelentősebb posztokban Fideszes emberkék ülnek. Az ilyen posztokban lévők pedig nem 1-2 évre lettek odatéve, hanem 5-9 évre. Ill. a Fidesz alkotmányos módosításokkal is stabilizálta a hatalmát amit jóformán csak egy újabb 2/3-os többséggel lehetne orvosolni, de ugye ez egyenlő a lehetetlennel. De még, ha lehetséges is lenne akkor sincs olyan alternatíva aki megfelelő lenne.

(A Fidesz is csak a KDMP-vel frakcióba lépve szerezte meg a 2/3-ot.) Ja és az is jól mutatja, hogy hosszútávra terveznek, hogy minden olyan szakot a felsőoktatásban ami hozzáértő embereket nevelne ki fizetőssé tettek.


Jóformán megdöntötték a jogállamot és mi csak néztünk mint borjú az újkapura. Amit lehet államosítanak és szét osztanak egymás között. Emberi jogokat sértő intézkedéseket hoztak stb.

Ennek ellenére még mindig vannak olyanok akik tényleg Orbánban és a Fideszben látják a megváltót.


pl. Először az adókat az égbe nyomják, utána a rezsit csökkentik az emberek meg csápolnak, hogy hű de frankó.


Fiatalként tervezni lehetetlen. Jóformán azt sem lehet tudni mi lesz jövőre, nem hiába csökkentették a multik is a befektetéseiket és csoportosították át pl. Argentínába. Ugyan ez a helyzet a vállalkozásokkal is, el vannak lehetetlenítve a töménytelen adóval.

2013. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyedi esett ezt mindenki átéli ... Keress más hobbit a stressz levezetésére semmi szükséged nincs arra a koporsó szögre!

Placebo az egész, többet ér egy jó tea vagy egy félóra futás, bicikli!

2013. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

végre valakik értenek, köszönöm :))


a cigit, alkoholt csak összehasonlítás képpen írtam

2013. jún. 8. 22:15
 18/21 anonim ***** válasza:

21.25-ös köszönjük a kampányszövegedet


nem a kormány miatt depressziós a kérdező


értékválság van egész európában


tíz éve is bizonytalan volt minden, és nem lehetett tudni, mi lesz később


sokkal rosszabb lenne, ha jövőre nyerne mesterházyattila-bajnaigyörgy, tehát az nem is lehet téma

2013. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

milyen iskolába jársz?

mi akarsz lenni?

szüleid követelik, hogy sokat tanulj?

van vmi célod kb.?

2013. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19

igazából már le.szarom az egészet, mert ha ezen gondolkozók depressziós leszek.... :((

2013. jún. 8. 23:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!