Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valamit tenni jogi úton...

Lehet valamit tenni jogi úton a napiszar.com oldal ellen?

Figyelt kérdés
Tudtommal ha készítek egy képet -függetlenül attól, hogy azt az interneten közzéteszem- engedélyt kell kérni tőlem a szerzői jogok értelmében a kép bármilyen felhasználására. A napiszarosok ezt nem teszik meg. Tehát a kérdés az lenne, hogy fel lehet-e őket jelenteni, be lehet-e őket perelni? Állítólag az oldal tartalma külföldi (Amerikai) szerverre van feltöltve - nem tudom ez mennyit nyom a latban. Napiszar rajongók válaszaira nem vagyok kíváncsi, ők ugyanolyan elmebetegek és beképzelt kretének mint az oldal szerkesztői.
2009. szept. 25. 00:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
5%

HA-HA-HA.

Ne ugass arról amiről nem tudod hogy hogy van. Igen, valószínű a 12:21es olvasója a napiszarnak. Most én felmegyek az oldalra, és leírom az első 3 embert akit lejárattak, hogy milyen ember.

1. kép: Szerinted normális ha arról teszel fel képet az iwiwre, ahogy a gyereked szoptatod?

2. videó: Tipikus cigány zene. Ha vállalják magukat a youtubeon, akkor vállalják magukat itt is.

3. videó: törölve, mutatom a negyediket.

4. kép: ezzel nem járatnak le senkit.

5. kép: Erre megint csak azt mondom, hogyha vállalja magát a myvipen, akkor vállalja magát itt is!


A kövérekre ugyanazt mondom, mint a többire. Ha vállalja magát itt, vállalja magát ott is. Felelőtlenség szerintem ha valaki kövér. Szülői felelőtlenség. Valamint más részről gyengeség, mert megmutatja azt, hogy csak enni tudsz, de súlyt leadni nem.


Ennyi! Ha nagy az arcod myvipen, akkor legyen nagy az arcod, amikor kikerülsz a napiszarra, és rajtad röhög a fél ország. Ideje lenne már belátnod, hogy nem kell kitenni minden képet myvipre, mert nem olyan vicces mind, mint amennyire te azt annak látod.


Felteheted itt a kérdéseket névtelenül a gép mögül, hogy most jaj milesz nemjó ez hogy van napiszar, de csak jobban lejáratod magad. Bennem az a kép alakult ki rólad, hogy egy névtelen félénk kiscsaj vagy aki elbújt a gép mögé, aztán talán itt a gyakorikérdéseken találsz olyan embereket akik majd azt mondják neked, hogy igen, igazad van, tényleg nem kell a napiszar. Ha meg kikerültél az oldalra -amit megint esélyesnek látok- akkor meg itt keresed azokat, akik majd azt mondják, hogy csúnya dolog volt téged kitenni.


Lehet aztán itt elmebetegezni, meg beképzeltezni, egyelőre szerintem te vagy kint az oldalon és nem mi.

Leállhatnál lassan ezzel a kérdéssel, mert mint látod, mindenki csak beolt téged.

2010. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Illene reflektálnom az előbbi hozzászólásra.


Úgy látom a magyar nyelv megértése egyeseknek elég nagy nehézségeket okoz. Utoljára írom le,


1. Nem kerültem ki a napiszarra és nem is fogok, mivel nem vagyok gyökér emo,b.uzi,stb...


2. Nem az eredeti kérdésemre válaszoltál.


3. Nem csaj vagyok.


4. Myvip-en nem vagyok fent.


5. Egyszer nagy az arcom, pár sorral később pedig már félénk vagyok? Logikai menetre esetedben is megy az ötös.


6. Ez az oldal anonim, így nem vagyok köteles vállani a nevemet. Mellesleg te sem vállaltad, sőt, a magukat etalonnak hisző szerkesztől és kommentelők sem vállaják a nevüket az oldalon, innentől kezdve ezzel nem foglalkozom.


7. Tudsz-e olvasni? "A kérdés kiírásának időpontja: 2009-09-25 00:04" Ha esetleg nem jönnél rá, ez tavaly volt. Meglepő módon ez pedig azt jelenti, hogy "leálltam" a kérdéssel, pár hozzászólással előrébb már megkaptam az érdemleges választ.


Fantasztikus emberismereti érzékkel és inteligenciával áldott meg a sors téged is. Ennek tükrében teljes mértékben el tudod dönteni, hogy mi az ami a "normálistól" eltérő a mai világban. Kérdés, hogy mi a normális? Ti? Szerintem egyáltalán nem. Ha valakinek más a megjelenése ( nem az emokra,kissebbségekre,hímringyókra gondolok, mert őket én is hátbaveregetném ), ízlése akkor az máris sz@r ember? Tudom, felesleges ezt írnom mert hatalmas értelmi képességeddel nem fogod tudni felfogni e sorok lényegét. Vagy ha fel is fogod valamilyen szinten, akkor az előbb említett okokból kifolyólag más tartalmat fogsz neki adni, mint amit valójában sugallni akar. Mindenesetre tetszik, hogy a sok napiszaros pincsikutya így rákattant a kérdésre.

2010. febr. 12. 13:56
 33/49 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy sokan csak azért kerülnek fel az oldalra,mert valaki lekapta mesztelenül mondjuk és gondolom ezt nem akarta volna kirakni se myvipre se iwiwre csak megszívatták...
2010. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Ha nem is vagy fent az oldalon,akkor meg mit idegeled fel magad rajta?
2010. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 bumbi02 ***** válasza:
amugy a napiszaron,csibefaszon meg puruttyán is egyre több olya kép van h tleg minek kellfeltenni? oké, tényleg vannak olyan képek is amik megérdemlik h feltegyék (pl mikor 12 éves gyerek feszit 50 ezerrel a kezében vagy hasonlo kaliberü) de most már a legtöbb nem olya...
2010. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
32%

23:48

LOL hát ez qrva ciki egy komment volt, örülhetsz hogy névtelenül írhattad meg és nincs olyan oldal a neten ahová az ilyeneket küldik be hogy még több ember nevesse ki, különben kikerülnél oda és égnél:)

2010. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Lehet hogy külföldi a szerver de a szerkesztök vagy tulajok perelhetők becsület sértésért, a tv, újság sem mutathatja az arcodat engedély nélkül a napiszar tulajdonképpen egy online újság.
2010. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h így sokmindent tudsz tenni....De nem árt egy ilyen oldal, mert nézd csak, a sok raj, lotyó, búza, stb (egyikkel sincs bajom) olyan szinten el van szállva, h a leg idiótáb (pózolj f*sszal, p*nával, pénzel, rajjal, köcsöggel) pózokba vágja magát, mert MEGTEHETI.....és menőnek érzi magát, h meg mutatja pici pocsét, vagy az agyongyötört lukát.....nem árt, h az embver észre veszi, h miért mászott le a fáról!Am, ha írsz levelet nekik, lehet, h leveszik azt a barátodat (vagy téged :DDDD igen, tudok olvasni (1. komi) ) , aki ott van, NYOMÓS indok keretében!
2010. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
photosoppold bozó lacit, és küldd be nekik :D
2010. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa hogy ha szépen megkérték őket, leszedték a képet.

Ha felteszed a képed a netre (iwiw/myvip), publikálod, ergó bárki szabadon felhasználhatja.

De ha mást nem is de utalv ahogy ez itt van az iwiwen mondjuk linkel vagy printszkrínnel már úgy tudom smemiképpen sem számít lopásnak, hiszen nem saját munkádként adod el. az hogy a tulaj meggondolatlanul tette közzé, az már az ő baja.


Innentől kezdve, nincs mit vitázni.


Igen néha én is előveszem a napi szart.


Valaki cska röhögni kell a népnek, miért ne legyen az aki megérdemli.


A kövér lány akire te gondolsz valószínűleg azért volt érdekes mert mellé még igénytelen is. Én még nem láttam szép igényes embert a napiszaron...

2010. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!