Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire jó a hatósági bizonyítván...

Mire jó a hatósági bizonyítvány, amit a munkaügyön adnak ki?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az átmeneti segélyt, ami 3 havonta jár (7500ft) tudom vele igényelni. De szerintem jó ez még másra is. A csaj akihez bevittem mondta, hogy mást is szoktak ezzel csinálni, de nem mondta hogy mit. Arra gondoltam, hogy biztos további pénzt vagy kedvezményeket lehet szerezni vele. Az ittas biciklizés végett kapott 60.000 forintos bírságomat szeretném eltöröltetni. Ha bemutatom ezt a rendőrségen van esély, hogy eltörlik? Vagy ha nem akkor a segélyen kívül mire jó?
2013. márc. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl ha TB-t akarod elintézni a járási hivatalban, hogy szociális alapon ne kelljen fizetned. Oda is kell ilyen.
2013. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg, azt is azzal intéztem el.

De a bírságok eltörlését nem lehet vele elintézni?

2013. márc. 11. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem. Arra nem jó.


(Ez a papír csak annyit igazol, hogy tényleg munkanélküli vagy, hogy bejelentkeztél munkaügyi hivatalba és ott munkanélküliként tartanak nyilván.)

2013. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!