Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van olyan hogy külföldön...

Van olyan hogy külföldön tiszta lappal?

Figyelt kérdés
Amennyiben nem adótartozásról van szó hanem hitel, kezesség, ezeknek nem fizetése esetén (tehát ha az illető nem tudja fizetni), külföldre költözés esetén új életet kezdhet? Nem vonnak abból a fizetésből amit külföldön szerez?

2013. febr. 22. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
kezdeni kezdhetsz, csak ha nagyon akarnak, külföldön is behajtják a tartozást rajtad.
2013. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amennyiben külföldön sincs a nevemen sem ingatlan, sem autó, tehát csak a fizetésem meg albérletben lakom, akkor? külföldi fizetésre nem tehetik rá a markukat avagy?
2013. febr. 22. 21:10
 3/10 anonim válasza:
57%
Ha Te elkoltozol masik orszagba nem tudjak levonni a fizetesedbol es sztem be sem tudjak hajtani rajtad kulfoldon csak akkor ha hazamesz.
2013. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3-as vok.De ha mar kint dolgozol akkor annyit fogsz keresni h kitudod majd fizetni siman a havi fizudbol.En is igy csinaltam igaz csak havi 20 ezer volt de kifizettem egy oszegben.De biztos h nem tudjak behajtani ez hulyeseg.
2013. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
És ez a terved? Sose lesz autód, ingatlanod, semmid? Vállald a döntéseid következményét inkább.
2013. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az öcsémről van szó. Segítenék neki, az autómat használhatja. De eltartani nem fogom és nem tudom.
2013. febr. 22. 21:53
 7/10 A kérdező kommentje:
ez pont a következmények vállalása. ha nem lehet saját néven autó meg ingatlan, akkor azt el kell fogadni. De attól még enni, élni kell valahogy könyörgöm.
2013. febr. 22. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

"De amennyiben külföldön sincs a nevemen sem ingatlan, sem autó, tehát csak a fizetésem meg albérletben lakom, akkor? "


10 év múlva sem lenne? 20 év múlva sem lenne? Sose lenne semmid? Ez lenne a tiszta lap?

2013. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudod te mennyi 50 éves lakik nyugaton albérletben??? Ezzel nincs semmi gond. Ha meg nem lehet akkor nem lesz basszus. Inkább a kérdéseimre kérném a válaszokat.
2013. febr. 23. 13:36
 10/10 A kérdező kommentje:
mi az h nem lenne semmim? családom lehet, gyermekem lehet. Ez a 'valami'. ha még egészségem is van akkor összeteszem a kezem. és nyilván becsületesen szeretnék dolgozni is. a kérdésem csupán annyi hogy ilyen esetben külföldön szerzett jövedelemből vonhatnak-e.
2013. febr. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!