Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rágalmazásért, vádaskodásért...

Rágalmazásért, vádaskodásért beperelhetik abarátnőmet?

Figyelt kérdés
a Lényeg: valaki feltörte a facebokomat és a párom és én az exre gyanakodott(a barátnőm exére) , írt neki emailt amelyben megkérte az exet, hogy szálljon le rolunk és meg"rágalmazta" és "vádolta" hogy ő törte fel. EGy ilyet is írt az emailban: "tudom h te törted fel te féreg", illetve még a rendőrséggel is fenyegetőzött, mondván ha nem hagy minket békén rendőrségre megyünk.TEhát az egész emailon zajlott. AZonban az ex nevelőapja felhívta a barátnőmet és közölte vele hogy perre viszik a vádaskodást. SZerintetek ebből mi lehet? vagy csak meg akarta ijeszteni az amugy is félénk és félős barinőmet?
2013. febr. 17. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

4 mail már zaklatás mi? Nagyon okos...


Ez az egész egy nagy semmi! Vajon milyen eljárás fog indulni egy elektronikus úton írt (tehát még az írója sem egyértelműen bizonyítható) levélben szereplő "te féreg" kifejezés miatt? Elárulom: semmilyen!

2013. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pedig az önjelölt jogászok írják ám az egyre nagyobb hülyeségeket Janzi.

Én ezen már csak röhögni tudok. Csodálkozom, hogy az életveszélyes fenyegetés BTK beli megjelölése nem hangzott el :D

Ez pedig ha bűncselekmény is lenne, akkor sem pereskedés, hanem magánindítványos büntetőfeljelentés.

De persze a rendőr a hülye...

2013. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!