Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy kamu profilról megfenyeget...

Egy kamu profilról megfenyegettek facebookon. Mit kellene tennem? Hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
tiltsd le.
2013. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem foglalkozok az ilyenekkel...
2013. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, be lehet állítani, hogy idegenek ne küldhessenek levelet,ne kommentelhessenek, ne lássák a profilodat, illetve ne látszódj idegenek előtt. Szóval ha beírják a neved a keresőbe nem dob ki. Be kell állítani mindenre, hogy "csak ismerősök" és nem kell visszajelölni boldog boldogtalant, csak akit valóban ismersz, és szoktál vele beszélgetni ( ami nem a köszönést jelenti évente egyszer).
2013. febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

engem is fenyegetett így kamuprofilon valaki.

letiltottam, csinált újat, azzal is bejelölt

azt is tiltottam, csinált mégegy újat

akkor ráírtam hogy hagyja má' abba, tiltottam, beállítottam hogy ne jelölhessenek, meg ne írhassanak

akkor írt az e-mailemre hogy majd ártani fog ilyenek

azt feljelentettem zaklatásért és kapott ejnye-bejnyét, hogyha mégegy ilyen lesz, akkor lesz következménye blabla

mondjuk én közben rájöttem ki az, így névvel jelentettem és ár is bizonyították

2013. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fenyegesd vissza

vagy mondd meg neki, hogy gyerekiahóragécco :D

2013. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak vki szórakozik veled
2013. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!