Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kényszerítsem ki a...

Hogyan kényszerítsem ki a bíróságból a jogszabályok betartását?

Figyelt kérdés

Pl jogom van betekinteni az iratanyagba, most éppen a tárgyalási jegyzőkönyvek kellenének, de mindig jönnek valami kifogással, hogy jaj most itt az akta,most ott az akta, aztán most meg haza vitte a bíró tanulmányozásra és stb, szal sose tudom megszerezni. Nyilván nem véletlenül.


De mit tegyek, hogy sikerüljön? Kérjem írásban, bizonyítható módon, és akkor talán nem tudnak kibújni alóla?



2013. febr. 13. 08:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen, a diktafonos dolgot már egy ideje alkalmazom, mióta észrevettem h a bírótól kezdve a titkárnőig és ügyvédig mindegyik össze-vissza beszél (az aktuális érdekeinek megfelelően, na meg attól, hogy csak ketten vagyunk-e vagy ugyan annak az ellenkezőjét mondja, ha nyilvánosan válaszol valamire), csak aztán tök hiába, mert én hiába tudom az igazat, ha utána meg közlik, hogy úgyse használhatom fel, mert az illető beleegyezése nélkül készült a felvétel. ... izgi ez is.
2013. febr. 14. 08:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez elgondolkodtató :)


Mert mi van, ha valaki ellopja tőled, és felrakja a jutubra?

2013. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
háát ... az nem én voltam :D akkor ahhoz el kell követni vmi bűncselekményt ugye, számítástechnikai rendszer elleni akármi... vagy ha fizikailag lopja el, hát az is más, na de akkor se én tettem nyilvánossá
2013. febr. 14. 09:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha buntetougyrol van szo a terhelten es vedon kivul mindenkinek fizetnie kell a masolasert, ami oldalankent 100 ft, ez nem a titkarno kenye-kedvetol fugg,hanem jogszabalyban van rogzitve.....
2013. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tudom én, csak magyarázd meg a szőke nőnek is ezt ... valami agyrém h elvileg fontos dolgokat bíznak teljesen tudatlan, egyszerű agyú, de megkockáztatom, kifejezetten ostoba tyúkokra :(
2013. febr. 14. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!