Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben tehetek feljelen...

Ilyen esetben tehetek feljelentést zaklatás miatt?

Figyelt kérdés
Kb. másfél-két éve elküldtem egy lány a bús p---csába,mert folyamatosan nyomult rám,de kitudódott meg a viselkedésében is teljesen látszott,hogy őrült meg/vagy bolond és nem normális dolgokat csinál és most véresen komolyan mondom nem viccelek.Azóta folyamatosan csinálja facebookon az álneves felhasználókat,és hetente 3-4x bejelöl valamilyen mindig más néven,erről van kb. 6-10 tanúm is. 16/f

2013. jan. 28. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"A szüleim munkatársai közt és ismeretségi körében két piti ügy is volt, ami bírósági szakaszba jutott."


Ítéletet is hozott a bíró, vagy csak oda került? A 16 éves fiatalkorú kérdező, és a feltehetően fiatalkorú volt barátnő ügyében tudod mi lesz? Semmi.

Ez nem meríti ki a zaklatás fogalmát, de még a becsületsértést sem.

2013. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Most akkor mit csináljak?Tiltogassam továbbra is a heti 3-4 kamu bejelölést?"


Beszélj a szüleiddel, hogy segítsenek megbeszélni a dolgot a lány szüleivel, mert ez már beteges.

2013. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez az őrült nem volt a barátnőm,csak az akart lenni -de ezt már leírtam értelmezd a szavakat légyszíves.


A szülőkkel meg nem lehet mit kezdeni,mert nem vágom,hogy ki lehet az anyja,mert örökbe fogadta és egyedül neveli.

2013. jan. 29. 17:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Az az anyja, aki neveli. Vele beszéljetek, de szerintem ne te, hanem a szüleid.
2013. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok járatos az életükben, hogy mi lett a vége, de volt tárgyalás. És kb ilyen szintű hülyeségek miatt.
2013. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki lehet az anyja,vagy hogy hol laknak.
2013. jan. 29. 20:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, kérdező, azóta van vmi fejlemény ?



Amúgy ezt most találtam ,erről jutott eszembe ez a kérdés :


[link]


A politikust bíróság elé állították, mert beszólt egy újságírónak... ezeket a típusú ügyeket tartom én nevetségesnek.

2013. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!