Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy engedhetnek be melegedni...

Hogy engedhetnek be melegedni egy csövest egy élelmiszerboltba?

Figyelt kérdés
A lakótelepünk mellett vannak boltok, köztük egy kis Tesco és egy CBA. Már 2 éve minden nap ott ülnek előttük a padokon, ami már így is kellemetlen, de télen be is "kell" engedi őket a boltba melegedni. Már ki lett hívva a rendőrség, meg az ilyen hajléktalan segítők, de mindig azt mondják, hogy van hol lakniuk, így nem csinálnak velük semmit. Ezt ki írja elő, hogy egy élelmiszer boltba be kell engedni őket melegedni?! Vagy hogy lehetne ezt megoldani, mert mind a boltosokat, mind a vásárolókat zavarja a jelenlétük...

2012. dec. 31. 12:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Szép dolog sajnálgatni őket meg minden, de én valahogy nem csípem, hogy kimegyek az utcára, és mire elérek x-ből y-ba, 3-4en jönnek oda kunyerálni, van olyan csöves, aki kb 3x jött oda 10 percen belül hogy adjak már egy 20ast.

Es akkor mivan ha 3-4 en odajonnek??Ugymondod mintha ugy kellene utat torni mikozben a zsebedet tepkedik,nallunk a pap-nem vagyok hivo,de anyosom a puspoksegen dolgozik igyhat szoktam vele talalkozni es beszelgetni-azt szokta mondani hogy ne azon gondolkodj mire kell neki,es miert nem megy el dolgozni,meg hogy meg e erdemli hogy odakerult ahol van,az ember egy egyszeru keressel alt eled,ha birsz adj ha nem ne es ennyi.

2013. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!