Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy engedhetnek meg ilyet a...

Hogy engedhetnek meg ilyet a fővárosunkban?

Figyelt kérdés

[link]


Hol van a rendőrség? Miért nem hívja senki?


2011. jún. 10. 13:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Ébresztő!


Ez már a szép, új világ...

2011. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%

Miért hívná? Nem ártanak ezzel senkinek.

Először mindenkinek a saját háza táján kéne söprögetnie, érdekes mód én soha nem néztem ilyen videókat, te meg még linkelgeted is egy ilyen forgalmas oldalon... Ilyen fétissel nem hiteles erénycsőszt játszani.

2011. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Jó a csaj nagyon.
2011. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan mondom, ugrálnék az örömtől, ha a fővárosunknak ez lenne a legnagyobb problémája. Másrészről valóban nem ártanak ezzel senkinek. Bár én a környéken jártam suliba, lehet nagyot néztem volna, ha találkozom ilyennel, hogy hát ez meg mi..

Egyébként tényleg, az a baj, hogy meztelen a lány? Nézz meg egy divabemutatót, ott is kb. meztelen modellek vannak. Az meg, hogy ilyen megalázó helyzetbe belemegy, az ő dolga. Láttam már rosszabbat is a budapesti utcákon.

2011. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

"te meg még linkelgeted is egy ilyen forgalmas oldalon... Ilyen fétissel nem hiteles erénycsőszt játszani."


Jó kis propaganda a felvétel készítőinek, szereplőinek és az oldalnak, tán csak nem ez volt-e a célod?!? Benne vagy?

2011. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Én bizony másként gondolom! Ez egy mocsokság!!!Alja banda és még sorolhatnám. De nem teszem.....
2011. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Azért aki budapesti, és naponta jár a városban, az jól tudja, hogy egyáltalán nem mindennapi eset az ilyen. Én például a 20 évem alatt egyszer sem találkoztam ilyennel. Különben meg honnan lehet tudni, hogy nem hívtak rendőrt?
2011. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
jók ezek a videók, majdnem az összes megvan :D
2011. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Ozmium42 ***** válasza:
45%
Sodoma + Gomorra = JUDApest
2011. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
ÓÓ valószínű, épp engem igazoltattak :D . Ma reggel emiatt késtem le a buszomat, mert a rendőr addig töltötte ki a hülye igazoltatós lapját, hogy elment a busz, pedig még a buszos is várt rá egy picit hogy fejezze már be :D
2011. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!